Soutěžte s námi v magazínu Žena-in! Pravidla jsou jednoduchá a vyhrát může každá přihlášená čtenářka, která splní jednoduché podmínky. Hrajeme o deset bonboniér Milka ve tvaru srdce!

Zahrajte si s magazínem ŽENA-IN.cz soutěž: Hledejte srdce od Milky!

milkaPralinky I Love Milka nyní obsahují náplň z mandlového krému s kousky křupavých lískových oříšků v lahodné čokoládě z alpského mléka. Pokud tedy stále ještě váháte, čím svoji drahou polovičku na svátek zamilovaných potěšíte, určitě sáhněte po pralinkách od Milky. Uvidíte, že s touto dobrotou nešlápnete vedle a vaše láska sladký dárek náležitě ocení. Navíc, pokud si potrpíte spíše na pořádné gesto než na dlouhé řeči, pralinky I love Milka v originálním balení ve tvaru srdce to zkrátka řeknou za vás.

K dostání jsou tyto varianty:

milkaRomantické srdce pro nejjemnější vyznání lásky jako stvořené I Love Milka 137,5 g - jemný mandlový krém s kousky křupavých lískových oříšků v lahodné čok13ládě z alpského mléka to řekne za vás. Doporučená cena: 119,90 Kč.

I Love Milka 110 g - lahodné pralinky s delikátním mandlovým krémem a s kousky drcených oříšků v klasické krabičce pro všechny, kteří chtějí jemností potěšit své blízké. Doporučená cena: 59,90 Kč.

I Love Milka 38,5 g - srdíčkové pralinky s mandlovou náplní a kousky lískových oříšků v malé srdcové krabičce se vejdou do každé kabelky.

Pravidla soutěže

Soutěžte s námi také! Celkem ve dvaceti článcích magazínu, které vyšly od 1. února 2013, najdete následující obrázek (viz koláž pod tímto odstavcem). Vaším úkolem je všechny obrázky najít a kliknout na ně!

srdce

Připomínáme, že k tomu, abyste měla šanci vyhrát, musíte najít všech 20 soutěžních obrázků!

O co hrajeme?

V soutěži je deset bonboniér I love Milka ve tvaru srdce. Vyhrát tedy může hned deset z vás!

milka

Náš tip

Prohledávejte jednotlivé rubriky magazínu a jejich archivy. Do soutěže budou zařazeny články a novinky vydané od 1. února 2013, datum vidíte v rubrice vždy pod anotací článku.

Abyste mohla sbírat obrázky, musíte mít ve svém profilu vyplněné celé jméno a adresu!

Soutěž začíná ještě dnes, 14. 2. 2013 ve 13.45 hodin a končí v pátek 15. 2. 2013 ve 24 hodin. Vítězku soutěže vyhlásíme v pondělí 18. 2. 2013. Hodně štěstí!

Reklama