Milá redakce!
 
Dnešní dotaz mohu zodpovědět jedním slovem.... "zásadně!" Ano, Žena-in zasáhla do mého života v době, kdy jsem přestala kouřit, a to je přesně dnes 18 měsíců, pokud dobře počítám, 15. ledna 2004 jsem s tím sekla. Ježiši, no jo, to mám dnes výročí, teprve nyní si to uvědomuji :-))))) !!  
 
Nebylo to jednoduché, bylo to tragické, vyčerpávající, prošla jsem peklem, přibrala 10 kilo, ale nyní jsem šťastná.
 
Byla jsem vždycky vášnivá čtenářka, ale najednou jsem se nemohla soustředit a potřebovala jsem vyplnit čas. Začala jsem si kupovat rádoby "časopisy pro ženy". Po měsíci jsem zjistila, že nejen že nejsem vůbec dobrá matka a milenka, ale jsem i špatná kuchařka, kutilka, zahradnice, vypadám totálně nemožně a nemám růžovou kabelku za 3 500,-, bez které nelze vylézt z bytu ve dne ani v noci, a to mě tedy rozhodilo. Nechtěla jsem se plížit jako stín bez těch módních "voháků", které na mne koukaly z každé strany. Kručelo mi v břiše při pomyšlení, že budu muset držet očistné diety, nebo nejlépe nejíst.
 
Někdy v té době jsem našla na netu Ženu-in. Můžu vám říct,  že každý den si tu najdu něco zábavného, něco co mě zarazí, potěší nebo čemu se s chutí zasměju. Stránky jsou barevné a pořád nové. To na tom oceňuji nejvíce, jste prostě akční. A pak mne hrozně baví soutěžit, tedy bavilo by mě i vyhrávat, to už je horší. Ale já stále doufám. Jsou ještě i jiné stránky pro ženy, ale nijak mě nezaujaly. Mám ráda reakce čitatelek i komentáře redakce.
 
Přeji všem hodně štěstíčka, zdraví, nápady a hlavně... krááásné léto. A to všem - i nám, co nemáme tu proklatou kabelku :-)!
 
Vaše Hanice
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
Hanice, kabelku růžovou pro tebe nemám, ale snad tě potěší toaletní voda Adidas. Tvůj příspěvek se mi totiž líbil ze všech nejvíc...
 
Přeji vám Všem krásný víkend, ať nám moc neprší, voda je teplá a houby rostou...
Těším se na vás zase při svém dalším editorování, což bude dle všeho příští středu.
 
Mějte se krásně
Reklama