Milé čtenářky z vesnic i měst. Děkuji za vaše milé příspěvky na dnešní téma Město versus venkov. Podle výsledků ankety ZDE sice vyšlo najevo, že většina čtenářek magazínu Žena-in by raději volila město, ale to ještě nic neznamená. Nejde přece o fotbalový zápas, ale o místo, kde se nám dobře žije. Nic není tak růžové ani černé, jak se na první pohled zdá. Jsem ráda, že jste se vzácně shodly na jednom: Prostředí, ve kterém žijeme, utváří mezilidské vztahy.

Dnešní téma sice končí, ale já věřím, že tato myšlenka zůstane ve vašich srdcích i nadále.

Bylo mi velkým potěšením s vámi dnes komunikovat a už těším se na příští editaci.

Poslední mou milou povinností je vyhodnotit autorky nejlepších příspěvků a přidělit jim dárky. Jako obvykle to byl úkol nesnadný, neboť si velmi vážím všech čtenářek, které nám věnovaly svůj čas a pomohly zpestřit dnešní téma.

Ale taková jsou pravidla.

Snad se mnou budete souhlasit, když odměním čtenářku s nickem ToraToraTora za příspěvek - Nejde o to, kde jsme, ale jací jsme Posílám jí dva krémy Solutions od Avon a dva balíčky Hašlerek jako sladký bonus.

A čtenářku s nickem Terka. za příspěvek Kde máme svůj domov, tam je nám nejlépe Posílám jí Vlasový gel s feromony got2b od Schwarzkopf a dva balíčky Hašlerek.

Ostatním přispěvatelkám ještě jednou moc děkuji a přeji krásný zbytek dne. Ať už strávený ve městě, nebo na venkově.

 

 

 

Reklama