Dnes si ozkouším vaše vědomosti a logické myšlení. Pořádně si přečtěte pravidla, abyste později nemusely litovat, že jste něco přehlédly.

Ne nebojte se, nebude to nic šíleně složitého. Jen jsem byl posledně zaražen, kolik z vás místo odpovědi na otázku zapsalo do kolonky odpověď vyluštěnou otázku. Přitom jsem přímo v textu soutěže uváděl, že nemáte zapisovat otázku, ale odpověď na ni.

Takže jak dnes?

Pod některými dnešními novinkami najdete zcela dole pod čarou otázku a dvě čísla. Pokud budete znát správnou odpověď, která bude vždy jednoslovná. A pochopíte, co znamenají ta dvě čísla, vyjde vám jméno české herečky.

To jméno však NENÍ odpovědí, kterou máte zapsat do tabulky v soutěži. To co máte zapsat JE JMÉNO POSTAVY, kterou tato herečka zahrála ve filmu oscarového českého režiséra. Dále vám prozradím, že scénář napsal a hlavní roli ztvárnil stejný člověk a že ten film nebyl natočen před rokem 2005. A posledním vodítkem je, že česká herečka z tajenky a scénárista mají na začátku filmu stejnou profesi, tedy jsou kolegové.

A to myslím stačí…

Pokud něčemu nerozumíte, zeptejte se pod tímto článkem.

Neprozrazujte však ani odpovědi ani nápovědy k řešení kdekoliv a kdykoliv, jinak vám hrozí vyloučení ze soutěže a pokud budu mít pocit., že to děláte úmyslně i zákaz diskuzí na našem serveru, do doby, než mne naštvání přejde.

Tato soutěž bude ukončena zítra, tedy 16.3.2012 v 8.00. A správné řešení vám prozradím dopoledne.

Správné odpovědi vkládejte SEM KLIKNI NA TENHLE ODKAZ. Ne do diskuse pod tímto článkem…

Tak vám přeji příjemnou zábavu.

A první otázku najdete hned v další novince kolem půl deváté…

Co můžete vyhrát?

Hraje se o dvě ceny - dva balíčky přírodní bylinné kosmetiky RYOR...

ryor - levanduleryor q10

  • Balíček RYOR levandule obsahuje tělové mléko a sprchový gel.
  • Balíček RYOR koenzym Q10 obsahuje denní krém s UV filtry, noční krém a tělové mléko.

Tato hádanková soutěž (ve které dostanete každý všední den jinou otázku) probíhá od 12.3.2012 do 12.4.2012. Pokud odpovíte správně alespoň na 5 hádanek, zařadíte se do slosování o balíček RYOR levandule. Pokud odpovíte správně alespoň na 9 hádanek, zařadíte se také do slosování o balíček RYOR koenzym Q10.

Abyste mohla soutěžit, musíte být registrovaná a aktuálně přihlášená čtenářka. Též musíte mít vyplněné ve svém profilu údaje nutné k soutěžím.

Reklama