Proč se cítí čtenářka Věrulinka ukřivděná a dnešní téma ji rozčiluje, to se dočtete v jejím příspěvku. Svatý Valentýn jí kazí docela jinou oslavu...

Dnes má svátek Valentýn, to asi víme všichni.

Dnes má narozeniny čtenářka Věrulinka. To už teď také víme. Věrulinko, nenechte se Valentýnem otrávit! My všichni z redakce Vám přejeme, aby se ty narozeniny vydařily!


Zdravím a přeji krásný den všem na ženě-in.

Dnešní téma mě rozčiluje.
Proč?
No na můj svátek 1.8. mě vzali jméno Věra a dali tam Oskara, je tomu již pěknou řádku let.
Ne, ono to nestačí a na den mých narozenin mi dají nějakého amerického Valentýna.
Nemám já moc štěstí, mám.
Tento svátek absolutně neuznávám a neslavím, protože dárky a vyznání lásky, si přece lidi dávají během celého roku a není k tomu zapotřebí nějaký převzatý americký Valentýn.
Dneska jenom krátce, co k tomu více dodávat, jenom to, mějte se rádi po celý rok a dávejte si vyznání po celý rok, včetně dárečků z lásky.

Zdraví,
Věrulinka

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 14. února 2011: Valentýn

  • Slavíte svátek Svatého Valentýna?
  • Rozdáváte Valentýnky?
  • Máte nějaký hezký valentýnský zážitek?
  • Jaký je váš názor na Svatého Valentýna jako na oslavu lásky?

Odpověď na jednu z těchto otázek mi zašlete do redakční pošty (viz adresa níže). Vyhrát můžete krásné fondy TORO pro romantické večerní posezení a k nim přidáme ještě ORION srdíčko Modré z nebe! Pokud chcete mít šanci na výhru, dbejte na to, aby byl váš příspěvek dlouhý alespoň jako dva tyto odstavce.

POZOR! Dnes ráno jsem vyhlásil Valentýnský turnaj v samolodích! Najdete ho po přihlášení pod horní lištou magazínu, když kliknete na odkaz Turnaje!

toro a orion

Reklama