píše čtenářka Iva, ale pak zavzpomíná na vtipnou příhodu, kdy tátovi o jeho padesátých narozeninách přidala ještě deset let navíc. Není se co divit, tenkrát jí bylo sladkých osmnáct a padesátnící jí připadali jako starci

...až postupem času člověk zjišťuje, jak moc ti, co tu už nejsou, člověku chybí. Ale dnes trochu z veselejšího soudku - Na téma otec - táta mně vyskakuje vzpomínka na oslavu mého táty, kterému mělo být 50 let. Některé z vás ví, že maminka nám brzo odešla, a tak oslavy vlastně byly spíše na známých, protože mně bylo tenkrát sladkých 18 a padesátiletí pro mě byli starci (dnes se považuji ještě za mladici):-)

A tenkrát přišla též sousedka, která zjišťovala co a jak a zeptala se kolik tatínkovi je? Jako kdyby to nevěděla...A já tenkrát vyhrkla: Šedesát

Trochu jsem to popletla, no a co.. Ale pak se to dozvěděl taťka a moc do smíchu mu nebylo (dnes to plně chápu, kdyby mně někdo o 10 let ostaršil, tak zuřím :-) )

Nakonec všechno dobře dopadlo, ale tu šedesátku jsem měla na talíři hodně dlouho.

Mějte krásný den i když prší. Iva

Milá Ivo, doufám, že to nakonec tatínek vzal s humorem. I když kdo by podceňoval mužskou ješitnost?

A co vy, milé ženy-in? Také nám něco napíšete na dnešní téma? Máte ve své rodině skvělého tátu? Je to váš vlastní otec, nebo otec vašich dětí? Může to být i vzorný táta, který k vám vůbec nepatří, ale vždycky jste si takového přála. Na tom nesejde, dnešní téma Den otců si můžete pojmout po svém.

Pište na naši adresu: redakce@zena-in.cz

Reklama