Dobré ráno, milé dámy. Po jarních prázdninách budeme mluvit... o jarních prázdninách! Byl to pro mě hezký odpočinek, ale teď už zase hurá do práce. Těším se na vaše příspěvky.

Dovolená byla pěkná, ale jako vždycky moc krátká. A letos nám chybělo opravdu málo, abychom zůstali doma. V sobotu, kdy jsme měli odjíždět, totiž přes noc napadlo asi dvacet centimetrů sněhu.

Z domova jsme se dostali, horší byl úsek z Řevnic do Mníšku pod Brdy, kde nebyla silnice ani trochu odhrnutá. Šest kilometrů do kopce v serpentinách po rozježděném sněhu bylo opravdu hrozných, v jedné zatáčce musel manžel objíždět uvízlé auto a já se modlila, abychom tam taky nezůstali. Pomalu jsme jeli i na rychlostní silnici do Příbrami, protože všude ležel sníh, i když ho bylo méně. Teprve od Písku byly silnice suché, stejně tak po celém Rakousku.

A povím vám ještě jednu věc, která nás trochu vykolejila. Když jsme dojeli na místo až k chatě, kde jsme byli ubytovaní, vyložili lyže a všechny tašky, chtěl manžel vycouvat z úzké zasněžené silnice a zaparkovat auto. Jenže auto sklouzlo na kraj cesty, asi centimetr od zasněženého svahu. A tak jsme zašli do recepce a auto musel vytáhnout traktor... Ještě že jsou naši rakouští sousedé připravení na všechno!

Máte taky nějaké zajímavé zážitky z jarních prázdnin? Napište!

Fototématem dnešního dne jsou: Jarní prázdniny.

  • Kde jste byli na jarních prázdninách?
  • Jezdíte na hory, do tepla, nebo odpočíváte doma?
  • Stalo se vám něco zajímavého během jarních prázdnin?
  • Zkazilo vám něco jarní prázdniny (nemoc, úraz...)?
  • Umíte o dovolené opravdu odpočívat?

Podělte se s námi o vaše zážitky! Těším se na vaše povídání, ale hlavně na fotky z jarních prázdnin. Jedna ze čtenářek za svůj příspěvek získá vitaminy pro děti - Marťánci od fimy Walmark a sadu pro francouzskou manikúru od AVONU. Příspěvky posílejte dnes 5. 3. 2013 nejpozději do 14.30 hodin na e-mailovou adresu níže. Ještě upozornění - pokud byste poslala fotku, musí jít (kvůli autorským právům) o vaši fotku a jejím zasláním dáváte redakci souhlas k jejímu bezplatnému uveřejnění v tomto tématu. Moc děkujeme!

  • Redakční e-mail: redakce@zena-in.cz
  • Předmět: JARNÍ PRÁZDNINY

tema

Reklama