Připravil jsem si pro vás dnes soutěžní otázku, týkající se výšek malých až středních. Vyluštíte ji a budete znát správnou odpověď?

Přiznávám bez mučení, že jsem se vyřádil. Že to jednou zrealizuji a dám si tu práci jsem věděl a zrovna včera odpoledne jsem na to dostal chuť.

Mám pro vás otázku, a ta otázka je skrytá v níže umístěném obrázku.

Že nevíte, jak na to? Tak já vám to zjednoduším. Začíná se vlevo nahoře, chtělo se mi napsat A8, ale z čistě sportovního hlediska, při dodržení všech pravidel tohohle sportu, dle umístění tmavých a světlých polí to je A1.  

Vodítkem, jak dál, je hádanka:

„Kdo chodí spát obutý?“ a správná odpověď není čuně, jak řekla včera Klárka Wimmerová, když jsem jí tuhle hádanku položil. Pokud nevíte, strýček vám napoví…

A to je vše, co potřebuejte. Tedy vlastně ne, je to čtverec 8x8 polí. Takže se mi tam vešlo jen 64 písmen. A čtyři mi přebývaly. Ty první čtyři vám dám před obrázek:

CO JE:

zadání

Jo, je to těžké, přiznávám, ale vy jste holky chytré. A přijdete na to, že řešit se to dá více způsoby. Buď namáhavě, nebo lehce. Protože já jsem se rozhodl při skrývání otázky na to jít právě tou druhou cestou…

Než se pustíte do brutálního útoku, zkuste se zamyslet, zda se to nedá nějak obejít. Ovšem pokud to zbouráte silou, máte můj neskonalý obdiv, protože možností je prý 13 267 364 410 532.

Ale já vám pomohu. Použil jsem variantu, kterou můžete najít, když přijdete na to, který trpaslík ze Sněhurky byl chytrý a studovaný, a podíváte se na jeho svět, a zda tam nemá něco k řešení výše uvedené hádanky se spaním.

Odpověď na otázku, kterou vyluštíte, nevkládejte sem pod článek do diskuse, ale do odpovědního boxu:

SEM              Odpovědní BOX           SEM

Nevkládejte odpověď DO DISKUSE POD TÍMTO ČLÁNKEM.

Dále vás žádám, abyste si pod tímto článkem nenapovídaly, neradily atd., abyste nezkazily zábavu těm, co si chtějí na řešení přijít samy.

Soutěž začala dnes tedy ve čtvrtek 7. 6. 2012 v 8.00 a skončí zítra, tedy v pátek 8. 6. v 8.00. Zítra dopoledne zveřejním správné řešení i odpověď.


Co můžete vyhrát

kuchV této hádanakové soutěži můžete získat dvě ceny: balíček plný zdraví od firmy Noventis a knížku Kuchařka pro mou dceru autorky Jany Zatloukalové (SMARTpress)...

Balíček plný zdraví od firmy Noventis obsahuje...

  • 2x60 kapslí potravinového doplňku Koenzym Q10
  • 40 kapslí doplňku stravy Omega-3 Max
  • 30 tabletek doplňku stravy Karnitin

Hádanková soutěž (ve které dostanete každý všední den jinou otázku) probíhá od 15. 5. 2012 do 15. 6. 2012. Pokud odpovíte správně alespoň na 5 hádanek, zařadíte se do slosování o knihu Kuchařka pro mou dceru. Pokud odpovíte správně alespoň na 10 hádanek, zařadíte se také do slosování o zdravý balíček od firmy Noventis.

karnitomegakoen

Abyste mohla soutěžit, musíte být registrovaná a aktuálně přihlášená čtenářka. Též musíte mít vyplněné ve svém profilu údaje nutné k soutěžím.

Reklama