Pokud čtete pravidelně rubriku Styl, bude pro vás dnešní soutěž lehká jako pírko. Pokud ne, odpovědi na dnešní otázky určitě najdete v našem vyhledávači. Jsou zaručeně v mých článcích, takže nemusíte hledat nikde jinde.

  1. Penelope Cruz a její sestra Monika spolupracují s módními značkami poměrně dlouho. V současné době se ale realizují u značky:
  2. Dnešní dárek za příspěvek poskytla značka:
  3. Měnit styl nemusíte, ani když čekáte miminko. Oblečení, které užijete i mimo těhotenství, nabízí značka…napovím vám, že se u ní oblékají i naše těhotné celebrity
  4. Co mají společného Dana Morávková a Eva Herzigová. Ano, obě jsou hezké, ale zároveň reprezentují jednu francouzskou značku.
  5. Jak se jmenuje „sekáč“, kde si můžete koupit úžasné věci světových značek. Přinesla jsem vám z něj reportáž.

Už znáte odpovědi? Myslím, že to nebude složité. Pokud se chcete soutěže zúčastnit, odpovídejte pouze kliknutím na tento odkaz: POZNEJ ZNAČKU

Můžete soutěži od této chvíle až do zítřejších 7:30, ale výsledky vám prozradím až v pátek, neboť zítra nejsem v redakci. Alespoň se budete mít na co těšit.

Co můžete vyhrát?

Tentokrát opět hrajeme o dvě ceny: hry s erotickým nádechem od firmy Albi...

laškovánínevinné hrátky

  • Hra Laškování - erotická hra pro dvojice a odvážné párty (18+)
  • Hra Nevinné hrátky - erotická hra pro dvojice

Tato hádanková soutěž (ve které dostanete každý všední den jinou otázku) probíhá od 13.4.2012 do 14.5.2012. Pokud odpovíte správně alespoň na 7 hádanek, zařadíte se do slosování o hru Laškování. Pokud odpovíte správně alespoň na 9 hádanek, zařadíte se také do slosování o hru Nevinné hrátky.

Abyste mohla soutěžit, musíte být registrovaná a aktuálně přihlášená čtenářka. Též musíte mít vyplněné ve svém profilu údaje nutné k soutěžím.

 

Reklama