Na dnešní den jsem si pro vás připravil klasickou osmisměrku, kde máte za úkol zjistit název bylinky, kterou jsem do osmisměrky schoval.

Tato osmisměrka není zcela klasická, protože jsem slova schoval jen do vodorovných a svislých sloupců. Pokud nějaké najdete i šikmo, tak vězte, že to nebyl záměr. A slovo neškrtejte. Věřím, že nemusím vysvětlovat, co to osmisměrka redukovaná na čtyřsměrku je, a nebudu zdržovat. Zde máte úkol:

K R O K O D Ý L C L
L Č Á P O N O K E I
L E I K O P Á Č L B
O C M O V O C E A E
Ď O O T B D P E P R
Č V T V Ž S L S Č E
Á O Y A Í T E L K C
L Á K E Ř A S E A E
O K A P A T K P P L
K E T Á P A P Á R A

KROKODÝL,LIBEREC,PALEC,KONOPÁČ,KOLÁČ,LOĎ,OVOCE,LÁK,MOTYKA, OKAPAT, KOTVA, PÁTEK, PODSTATA, KOPÁČ, OVOCE, PLES, PAŘÍŽ, PÁRA, SLEPÁ, KAPR, CELA


Pokud jste vyškrtala všechna slova, zbylo vám pár písmen, která když přečtete za sebou, dají vám název bylinky, kterou máte napsat do

SEM              Odpovědního BOXU           SEM

NE DO DISKUSE POD TÍMTO ČLÁNKEM.

Dále vás žádám, abyste si pod tímto článekm nenapovídaly, neradily atd, abyste nezkazily zábavu těm, co si chtějí na řešení přijít samy.

Soutěž začala dnes tedy ve čtvrtek 10. 5. 2012 v 8.00 a skončí zítra, tedy v pátek 11. 5. v 8.00. Zítra dopoledne zveřejním správné řešení i odpověď.

Co můžete vyhrát?


Opět hrajeme o dvě ceny: hry s erotickým nádechem od firmy Albi...

laškovánínevinné hrátky

  • Hra Laškování - erotická hra pro dvojice a odvážné párty (18+)
  • Hra Nevinné hrátky - erotická hra pro dvojice

Tato hádanková soutěž (ve které dostanete každý všední den jinou otázku) probíhá od 13. 4. 2012 do 14. 5. 2012. Pokud odpovíte správně alespoň na 7 hádanek, zařadíte se do slosování o hru Laškování. Pokud odpovíte správně alespoň na 9 hádanek, zařadíte se také do slosování o hru Nevinné hrátky.

Abyste mohla soutěžit, musíte být registrovaná a aktuálně přihlášená čtenářka. Též musíte mít vyplněné ve svém profilu údaje nutné k soutěžím.

Reklama