Dnešní soutěž je samozřejmě k tématu. Když se vám stane v bytě nějaká kalamita, někdy si poradíte sami, ale často se bez odborné pomoci neobejdete. My jsme vám připravili celou hordu fešných opravářů, které si musíte najít. Ale výsledek hledání bude stát určitě za to.

VELKÁ DENNÍ SOUTĚŽ: Najdi si opraváře!!

Hledejte sexy opraváře a vyhrajte 1000 korun! Dnes od 8 hodin až do zítřejšího rána stejného času je pro vás nachystaná velká zábavná hledačka.

Vaším úkolem bude objevit nejméně třicet obrázků lepého opraváře, který je schovaný v článcích od 6. do 12. dubna. Celkový počet obrázků krasavce je padesát, jen dávejte pozor, abyste se nezamilovaly.

Ceny

1. Hlavní výhru 1000 korun vylosujeme z těch z vás, které našly všech padesát řemeslníků. Záleží jen na vaší vytrvalosti a preciznosti, zda si vysoutěžíte například na nové jarní střevíčky či módní kabelku.

2. Další tři výhry v podobě sady čisticích prostředků pro domácnost mají šanci získat všechny, které objeví více než třicet frajírků.

Takže začněte sbírat síly, už to vypuklo! Přihlašte se na náš server včas, ať zbytečně nepřicházíte o své šance!

A to je on!!! Ten, kterého hledáte! To je škoda, že hlavní výhrou není on sám, co? Určitě by se něco rozbitého našlo! :-)))

Jak jste na tom s hledáním a kolik fešáků už jste pochytali, se můžete dozvědět ZDE

Hodně štěstí!

Reklama