S lístečkováním má čerstvé zkušenosti čtenářka Telelot. Vzkazy píše dceři a dcerka se na ně tak naučila, že je píše také. Některé dokonce sobě...

Další velice zajímavý lístečkový příspěvek zaslala dnes čtenářka Telelot. A poslala i fotku dnešních vzkazů...


Dobrý den,
děkuji za vtipné téma a jsem ráda, že mohu přispět „čerstvým“ zážitkem.
S lístečky se vzkazy jsme začali, když starší dcera nastoupila do první třídy. Některé máme dodnes schované a občas se nad nimi pousmějeme. Je vidět, jak se holce měnilo písmo, jak si zlepšovala „češtinu“, co jsme kdy řešili, na některých lístečcích jsou kromě vzkazu i kresbičky, hlavně od manžela, který na rozdíl ode mě kreslit umí :o)
Mobil u nás „lístečkování“ určitě nijak neomezil, mladší holce je 11 a vzkazy píšeme pořád dál, i když mobil už má také. A jak o ní říká paní učitelka, že je dcera trochu roztržitá, ale jinak vtipná a má dobré nápady, tak to je pravda. Posílám na ukázku dnešní „připomínky“, které večer před spaním připravila. Jeden lísteček totiž napsala sama sobě - aby nezapomněla, druhý je pro mě, abych nezapomněla já.... :o)

vzkaz

vzkaz

Přeju hezký den.
Telelot

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 22.1.2013: Lístečkové vzkazy

Příspěvky k tomuto tématu již nepište. Později odpoledne se dozvíte, kterou z přispěvatelek jsem odměnil bonboniérou Milka tender Wishes a stylovým diářem na letošní rok od Albi.

milka a diář

Reklama