Tento dopis nám poslala jedna čtenářka, která si přála zůstat v anonymitě. Jelikož ženská část redakce nad tímto vyznáním zamáčkla slzu, rádi Vám dopis od jednoho milujícího manžela předkládáme. Věříme, že Vás dostane stejně jako nás.....

Moje nejdražší Moniko,

naše odloučení už začíná být nesnesitelné. Když jsem kývl na tuhle pracovní nabídku, ani ve snu mě nenapadlo, jak těžce budu snášet odloučení od Tebe...
Nikdy jsem si více a hlouběji neuvědomil, jak moc pro mě znamenáš a jak jsem s Tebou šťastný. Jsem tu bez Tebe už dva měsíce, a i když jsem se snažil brát věci tak, jak jsou, v posledních dnech zjišťuju, že je to težší, než jsem si dokázal představit.

Chybí mi Tvůj úsměv, když přijdu z práce domů, Tvoje pohlazení po tváři. Vzpomínám na Tvou láskyplnou péči, se kterou mi napouštíš vodu do vany, když jsem hodně unavený, chtěl bych cítit Tvé ruce a prsty, jak mi masírují ztuhlý zátylek, a pak společně s Tebou sedět u stolu a prožívat něco tak samozřejmého a přirozeného, jako je společná večeře.

Schází mi Tvé pochopení, Tvůj zájem o to, co jsem za celý den prožil. V paměti si vyvolávám něžný pohled Tvých očí a cítím Tvé něžné polibky. Bože, jak Ty umíš krásně líbat.
Zavírám oči a jsem alespoň v duchu s Tebou. Vdechuji Tvou vůni, cítím, jak se ke mně nakláníš a jemně mi přejíždíš svými rty po čele, tvářích, až se dostaneš ke rtům. Jemně se k nim přisaješ, lehounce, lehoulince přejíždíš jazykem po mých ústech, abys pak pronikla dovnitř a zároveň mi dala signál, že i tvá ústa jsou připravená na moje něžnosti.

Hladím tě po hlavě, šíji, sjíždím rukou na Tvá nádherná ňadra. Nahmatám krajkovou podprsenku a prsty pomalu zajedu dovnitř a stisknu bradavku, která je již krásně vzrušená. Rozepnu knoflíčky Tvé halenky a odhalím Tvá oblá ramena… hlavou se zabořím mezi tvá prsa a vdechuji vůni tvého těla, cítím, jak se chvěješ vzrušením, a v uších se mi ozývají Tvé vzdechy.

Nechám Tvé ruce, aby mi rozeply košili, a vzrušeně Tě pozoruji, jak se pomalu sesouváš níž a níž až k pásku u kalhot. Tuto chvíli mám snad nejraději ze všeho. Sleduji Tvé křehké prstíky, jak zápasí se sponou a pak mi nekompromisně stáhneš kalhoty a slipy a vysvobodíš mé mužství, které je napnuté k prasknutí.
A pak… pak přijde něco nepřekonatelného.. tvé rty na mém nejcitlivějším místě, Tvůj jazyk, jak nejdřívě pomalu a velmi, velmi jemně krouží kolem špičky, až se dostaneš do varu a obemkneš ho celého, celičkého.. Šílím blahem a vím, že Tě strašně moc miluju. Po chvíli toho úžasného laskání Tě položím na postel a rozevřu Tvé nohy, až se mi zcela a úplně odhalí Tvé soukromé místečko, které patří jenom mně.

Nemůžu se dočkat, až ucítím jeho vůni, až stisknu mezi svými rty Tvůj maličký vrcholek rozkoše…. Prsty vjíždím dovnitř a sleduji Tvé vzrůstající vzrušení, Tvé vstřícné pohyby a nádherné vzdychání a sténání… Miláčku, nikdy jsem žádnou ženu neslyšel tak krásně vzdychat. Laskám Tě ústy a jazykem, ruce nahmatají ňadra a prsty drtí bradavky… Už chceš, abych vnikl dovnitř, jsi připravená, toužící… Otáčím Tě na bříško, zvedám Tvůj zadeček a pomalu, pomaličku obkroužím svým mužstvím tvé hnízdečko. Tahle chvíle je nádherná, vím, že ji mám zcela ve své režii. Trošku tě trápím a přiznávám, že mě nesmírně vzrušuje Tvá touha, to, jak moc to chceš, teď hned… Vzdycháš a sténáš, prosíš, abych to už udělal... ještě chvilku si jen tak hraju a pak ho tam vrazím. Nemilosrdně, natvrdo a hluboko. A znovu a znovu. Tvé vzdechy se proměnily v hlasité sténání, vím, že Tě to trošku bolí, ale také vím, že Tě to bolí krásně.

Jsi moje, celá, celičká. Bořím se do Tebe, přirážím, jako by to bylo naposledy v životě. Pak ho vyndám, Ty si leháš na záda a pokládáš mi nohy na ramena. Hluboký průnik, stále znovu a znovu…. Pozoruju Tvůj výraz, jsi tak krásná, nádherná, tak moc Tě miluju, drtím Tvá prsa, lehám na Tebe a jazykem pronikám hluboko do tvých úst… cítím, jak se chvěješ, víc a víc…“Nepřestávej, nepřestávej..,“ Ano, teď to přijde... křičíš a na malou chvíli se mi někam vzdálíš... aby ses pak vrátila…

Tvůj pohled po milování je něco, co mi zůstane v paměti navždy. Zrychleně dýcháš, hladíš mě po tváři, nastavuješ ústa k polibku… a Tvé oči jsou tak něžné, tak oddané…

Miláčku, chtěl bych opět usínat s Tvou hlavou na své hrudi, vdechovat vůni Tvých vlasů a bříšky prstů hladit Tvé čelo… Znamenáš pro mě strašně moc, jsi to nejcennější, co jsem kdy v životě měl a mít budu.
Nemohu se dočkat, až se vrátím, až Tě budu cítit ve své náruči… Jsi moje láska.

Reklama