Málokdy se z pohledu numerologie stává, aby prakticky „nebylo úniku“. Dnešní den dává všemi směry pověstnou fatální jedenáctku.
Může to na sebe vzít hodně podob. O energii čísla 11 jsme si už hodněkrát povídali, a tak vás asi nemusím dlouze zasvěcovat.
Jen připomenu
Číslo jedenáct jsou vlastně dvě Slunce vedle sebe. Jak víme, jedno Slunce je hřejivé a životadárné. Dvě pak už mohou být spalující, nekontrolovatelné a zkázonosné.
Numerický součet dnešního data je velice nebezpečný. Je to jedenáctka ze všech úhlů, cesta k ní je navíc "čistá" a to se moc často nestává.
11. 9. 2009
- 1+1+9 = 11
- 2+9 = 11
- 1+1+9+2+9 = 22 – tedy 11 a ještě jednou 11 !
Taková kombinace za sebou může zanechat pěknou paseku. Ať už v souvislosti s lidskými emocemi, technikou, nebo i přírodními jevy. Je to veliká síla energie, která se může na jakémkoli poli vymknout kontrole.
Dávejte se pro jistotu pozor. Je to zdvižený ukazovák pro všechny oblasti našeho života a Země všeobecně.
Z pohledu magie jako by „není únikové cesty“.
Nový komentář
Komentáře
Mě 11.1 zemřel tatínek
Já si akorát napíchla ušní bubínek při čistění uší.... je fakt, že jsem spěchala, ale jakoby mi někdo strčil do ruky držící tu štangličku... jakoby zlý skřítek, nebo tak... jinak na auta jsem si pozor dávala!
tak jsem koukla, co jsem dělala, měla jsem moc krásný a pozitivní den i díky Míše.
Jo, některé dny jsou vypečenější, než ty druhé. Na tom není nic nelogického. Ovšem záleží na energetickém naladění jednotlivce, jak ty proudy poperou nebo spojí. Já měla příjemnej den.
esterka820 — #29 he? Myslis ,,comment"?
Nevim, jestli to bylo datem, ale se rvanim ty stolicky jsme si uzili vsichni zucastneni.
NO COMENT
a sakra, já jsem vedla zrovna dnes vážné hovory.
Ale dobrý, aspoň si myslím.
Ve dnech "dávejte si pozor" se mi obvykle daří, takže na to nevěřím a extra pozor si nedávám. Třeba na pátky 13. se přímo těším
Tak pro mě je to dneska příjemné datum, dostala sem jedna mínus ze zkoušky, kterou sem myslela že sotva prolezu
11 = 1 + 1 = 2 a vo co gou?
Kdo si chce vsugerovat, že ho potká něco divnýho, tak ho to potká.
Dante Alighieri — #22 Ok :-) kašlu na 11, beru tu chvalitebnou. Stejně umím počítat nejlíp do desíti ;-)
Príde aj mne divný tento výpočet,presne ako píše aj CityCat...ale asi sa to na dni počíta naozaj
V každom prípade jedničky, nejedničky človek osudu neutečie
CityCat — #21 Na dvakrát se to sčítá proto, aby vyšlo více jedenáctek a tím pádem to byla větší senzace.
Ta čtyřka to zbytečně kazí.
Michaelo :-) mám dotaz. Proč se dnešní datum nesčítá jako 11 + 9 + 2 + 9 a vyšla by přátelštější 4...
Jinak s jedenáctkou si denně užívám svoje... vychází mi jako životní číslo. Někdo jej sčítá do dvojky, někdo ne... jak to vidíte vy?
Michaela Kudláčková — #17 No tak šup, ven na šance, a opalovat se. Za chvíli začne foukat ze strnišť a vánoce máme na krku, tak je škoda sluncí nevyužít, zvláště jestli je jich tolik.
Jinak si teda myslím, že to, že jsem ráno zaspala, je přímým důsledkem kasátování do půl druhé, bez ohledu na dnešní aktuální počet sluncí. Sice mi ujel vlak, ale cestou na další jsem pomohla odchytit jedné paní dva uprchlé psy, a tím se ta prvotní smůla celkem kompenzuje.
I když - do večera daleko, že.
balerina — #14 11.9 by měly být všechny letenky se slevou 50%, ty do USA zadarmo.
a.... — #11
to nic ...to ta jedenáctka
Rikina — #16
... no...hrozně moc
Mno, a proč se omezovat na pouhé sčítání?
Třeba 11 x 9 = 99, to je teprve energie! A 11 x 9 x 2009 = 198 891, to je prosím kolik sluncí?
Nevím,nevím, my jsme měli spíš smůlu minulý pátek: ráno manžel nenastartoval auto,vzal si do práce babetu,která mu v půli cesty přestala jet. No a večer mně vybuchla mikrovlnka - a to byl normální pátek bez nějakých magických čísel.Takže co se má stát,stane se, tak to beru já.