Konec světa, zánik lidstva, zničení civilizace, jak ji známe - to jsou neblahé zvěsti, které se masově šíří napříč kontinenty. Měl by nastat tento rok. Proč? Jeden dávný kamenný kruh totiž končí právě letos v prosinci. Věříte v letošní konec lidstva?

Ačkoli dnešní téma je předsevzetích, bylo by nesprávné pominout letošní šlágr: Zánik světa! Přesto se mu budeme dnes věnovat jen okrajově a doufám, že s nadhledem. Tak tedy...

Téma dne 2. ledna 2012: Novoroční předsevzetí

Dnes se téma víc než nabízí...

  • Dala jste si nějaké novoroční předsevzetí? A proč zrovna tohle?
  • Povedlo se vám někdy novoroční předsevzetí?

HubnemeJe tu rok 2012 a první editační téma v magazínu ŽENA-IN.cz. Zajímá mě dnes, zda jste si dala letos nějaké novoroční předsevzetí, a proč právě tohle? Psát mi můžete i historky minulé, tedy jestli vám někdy nějaké novoroční předsevzetí vyšlo a co všechno jste pro to musela udělat. Vaše příspěvky ať jsou dlouhé alespoň jako tento odstavec textu. Posílejte je na e-mailovou adresu níže, a chcete-li mít šanci na zveřejnění a možná i na dárek, ať v naší poště přistanou nejpozději 2. ledna 2012 v 15.00 hodin. A co bude tím slíbeným dárkem? Kniha Hubneme s rozumem tvořivě (vydalo nakladatelství SmartPress).

Reklama