S anketou k dnešnímu tématu se nejspíš pobavíte, ale doufám, že z jejího výsledku vzejde i hodnotný statistický údaj... takže: Máte doma bordel jak v tanku, nebo spíte s desinfekcí v ruce?

Hlasujte v dnešní anketě k tématu (a berte to, prosím, vážně, ať si uděláme realistický obrázek o stavu našich domácností).

Pro inspiraci a trochu jako klíč k anketě se podívejte na následující video. Na počátku je zde bordel jak v tanku, na konci bych ohodnoti uklizenost místnosti na 50 %...

(Foto)téma dne 17. ledna 2011: Domácí bordelkoutek

  • Máte doma bordelkoutek?
  • Jak řešíte neskladný nepořádek?

Tentokrát si budeme povídat o uklízení, respektive o neuklízení. Zajímá mě, za jaké místo se doma stydíte - tedy zda-li máte doma nějaký bordelkoutek. Pokud budete chtít a mít odvahu, můžete ho nejen popsat, ale i vyfotit. Pokud ale budete posílat potku, prosím jen o jeden snímek! Pokud chcete získat krásný dárek, totiž krásný balíček Pur, ve kterém mimo jiné najdete i přípravek Pur 3xACTION se skvělou dezinfekční a odmašťovací silou, zasílejte své příspěvky k tomuto tématu nejpozději 17. 1. 2011 do 15.00 hodin na e-mailovou adresu redakce (viz níže). Příspěvky ať jsou dlouhé alespoň jako tento odstavec textu.

pur

Reklama