Mimořádná událost zážitkové gastronomie v podobě hodování v oblacích se vrací do Prahy a my budeme u toho! Dlouho očekávaná akce začíná dnes. Od 1. do 10. září probíhá v Riegrových sadech na Vinohradech, odkud je překrásný výhled na Prahu, a to zvláště při západu slunce. Vedle obligátní večeře se v oblacích budou servírovat také pozdní snídaně či obědy nebo se zde bude podávat drink.

Zážitek s adrenalinem a výborným jídlem

Za výjimečností atrakce s názvem „Večeře v oblacích“ stojí propojení hned několika unikátních zážitků. Adrenalinového napětí, které vyvolává sezení ve volném prostoru zavěšené plošiny vyzdvihnuté do výšky padesáti metrů, s romantickou atmosférou a úchvatným výhledem na pražské historické centrum. A to vše samozřejmě podpoří mimořádný gurmánský zážitek, neboť na plošině se budou servírovat delikatesy připravené slavným michelinským šéfkuchařem Rolandem Huberem. Více na www.dinnerinthesky.cz

oblaka

Jak probíhá samotné hodování v oblacích, kterého se budeme účastnit?

Dvaadvacet hostů usedne kolem prostorného stolu na speciální pohodlná křesla, ke kterým je každý připásán bezpečnostními pásy. Poté je plošina vyzdvižena do vzduchu, kde šéfkuchař servíruje buď tříchodový oběd nebo o jeden chod bohatší večeři. V odpoledním čase je nádherný výlet do výšky zpestřen sklenkou šampaňského či jiného drinku.

na obed

Jdeme na oběd, jaké menu nás čeká? Protože jíme maso, zvolili jsme klasické menu, je na výběr i menu pro vegetariány

  • Pečené červené krevety s vinaigrette zálivkou s limetkami
  • Telecí “Tafelspitz” se sake, konfitované shiitake, Fregola Sarda a květák
  • Maliny s posypkou, zázvor, shiso a litchi

Moje pocity: Přiznám se, že mám strach z výšek, ale touha po zajímavém zážitku v oblacích je větší, tak se těším, jak si to užijeme. Pocit, viset tak vysoko v prostoru bude určitě nevšední a moje tepovka bude hodinu ve stejných výškách jako ta plošina.. ale už se těším!!

dd

Kulinární události Večeře v oblacích se pořádají ve 40 zemích světa a zúčastnily se jich již desítky tisíc zájemců. Tradičně největším zážitkem je večeře při západu slunce, za kterou v Praze zaplatíte 3775 - 3995 korun. Večeře v jiných časech bude stát 3245 - 3495 korun, oběd vychází na 1595 – 1695 korun a bublinky servírované v oblacích budou stát jen 790 – 950 korun. Na stránkách www.dinnerinthesky.cz můžete zakoupit dárkové poukazy či si zarezervovat konkrétní termíny.
Reklama