Dobré ráno, milé dámy? Závislost není moc hezké slovo, že? Já si hned představím něco negativního. Ale na druhou stranu - moje kafe na mě teda určitě působí pozitivně. A na čem jste závislé vy, milé dámy?

Dnes se budeme celý den bavit o závislostech. Já už mám tu svou první dávku za sebou, jako vždy jsem si koupila kafe na nádraží a v poklidu ho vypila ve vlaku. Dneska si ke mně ani nikdo nepřisedl, takže jsem si mohla i číst. Docela pěkné ráno...

Závislostí mě napadá hodně. Znám ženské, které pořád nakupují, sledují seriály nebo milují čokoládu, chlapy, kteří se neobejdou bez každodenní dávky sportu, i ty, co mají rádi kafe jako já, bohužel jsem se ve svém životě setkala i se závislostí na alkoholu. Ale to není zdaleka všechno, a tak se těším, že se od vás dozvím něco nového. Takže prosím, pište a posílejte mi své názory a povídání, jsem zvědavá!

Přemýšlím, kolik kafí denně už by mohlo být nezdravé. Kdysi jsem někde četla, že do pěti hrnků denně se nic neděje. To bych splňovala. A asi je také rozdíl, jestli člověk pije rozpustné kafe s mlékem, nebo dvojité presso bez mléka - dávka kofeinu je tady asi hodně rozdílná. No, radši to nebudu řešit, ještě bych se mohla dozvědět, že se musím omezit. A to bych vážně nerada.

A jak jste na tom vy, milé ženy-in?

Tématem dnešního dne je: Na čem jste závislá?

  • Jste závislá taky na kafi, nebo na něčem jiném (seriály, nakupování, sex...)?
  • Bez čeho si svůj den nedovedete představit?
  • Jak fungujete, když svou závislost nemáte?
  • Vadí vám, že jste závislá, chtěla byste to nějak omezit?

Podělte se s námi o vaše závislosti! Jedna ze čtenářek za svůj příspěvek získá balíček výborné kávy CARTE NOIRE. Příspěvky posílejte dnes 21. 2. nejpozději do 14.30 hodin na e-mailovou adresu níže. Ještě upozornění - pokud byste poslala fotku, musí jít (kvůli autorským právům) o vaši fotku a jejím zasláním dáváte redakci souhlas k jejímu bezplatnému uveřejnění v tomto tématu. Moc děkujeme!

  • Redakční e-mail: redakce@zena-in.cz
  • Předmět: ZÁVISLOSTI

kafe

Reklama