Už dnes večer bude mít na obrazovce televize Prima premiéru Show Leoše Mareše. Jak název napovídá, jedná se o novou talk show moderátora Leoše Mareše, která se bude vysílat od pondělí do čtvrtka v čase okolo půlnoci. V prvním díle se už dnes večer v 00:05 divákům představí režisér Jiří Vejdělek a herečka Anna Linhartová, pro kterou si navíc Leoš přichystal velké překvapení.

linhartova

Show Leoše Mareše je formát původně určený pro vysílání na lifestylové televizi Mňam TV. FTV Prima a CE Media, provozovatel Mňam TV, uzavřely obchodní dohodu, jejíž součástí je právě i sdílení Show Leoše Mareše. Ta se bude v premiéře vysílat na TV Prima, reprízovat ji pak bude Mňam TV druhý den v dopoledních hodinách. Mňam TV navíc v pátek odvysílá výběr toho nejlepšího, co se v show za uplynulý týden odehrálo.

vejdělek

Show Leoše Mareše má padesátiminutovou stopáž a je postavena na konceptu amerických late night shows. V každém vysílání se diváci mohou těšit na dva zajímavé hosty v netradičních situacích, zajímavé rozhovory a spoustu Marešova osobitého humoru.

Budete se dívat?

Reklama