Paní Vlastimila Kubínová (53) je jiná než většina dosavadních účastnic Mladší o pár let 2. Necítí se stará. Naopak. Cítí se uvnitř asi o deset let mladší, než je, a bojí se stárnutí. Její postava je trénovaná v posilovně a v dobré kondici. Na jejím obličeji se ale podepsala únava - často pracuje v noci a v zakouřeném prostředí, i když je sama nekuřačka. Vzhledem k rodinné situaci si po manželově odchodu navíc musela přibrat ještě další zaměstnání. V noci obsluhuje v herně a ve dne uklízí.

dříve nyní

Paní Vlastimile chybí také partner – ráda by vedle sebe v budoucnosti měla mladšího přítele, protože starší partner jí nevyhovoval. Stydí se ale za svá povadlá prsa a v obličeji ji trápí velké „pytle“ pod očima. Těch si všiml trenér v posilovně, kam Vlastimila dochází , a právě on byl jedním z impulsů k tomu, že se do proměny přihlásila. Více zde.

Odborníci Kliniky GHC ji změnili. Jak se cítí paní Vlastimila po půl roce?

Pořadí aktuálních epizod na TV Prima:

28. 7. Vlastimila Kubínová

4. 8. Eva Lanzingerová a Petr Bajgar

11. 8. Zuzana Rambousková

18. 8. Ladislava Ježová

Klinika GHC Praha se stala odborným partnerem pořadu druhé série oblíbené reality show Mladší o pár let. Specialisté z oborů plastické chirurgie a estetické medicíny, stomatologie, ale i z genetiky a dalších lékařských oborů, připravili deset dech beroucích proměn účastnic a účastníků show vybraných v castingu.

Lidé, kteří se toužili proměnit a omládnout, přicházeli do soutěže smutní, vyčerpaní, vyhořelí. Po deset týdnů jste měli možnost na TV Prima sledovat, jak se titíž účastníci proměňují nejen zevnějškem, ale také uvnitř, jak nabývají sebevědomí a získávají zpět chuť do života.

Pomáhat všem našim klientům, k prodloužení a zkvalitnění života, je naším radostným posláním.Klinika GHC Praha, Váš partner pro zdraví a krásu www.ghc.cz

pozn. red.:

V nejbližší době pro vás chystáme rozhovor s moderátorkou pořadu Sabinou Laurinovou, která vám sdělí i nějaké ty pikantnosti ze zákulisí natáčení pořadu. :)

Reklama