Pokud jste si oblíbili pořad na TV Prima „Mladší o pár let“, můžete se těšit na pokračování příběhů! Od minulého čtvrtka můžete sledovat každý další čtvrtek od 22.00 reprízy všech sedmi dílů, rozšířené o aktuální dotáčky.

V dotáčkách tohoto pořadu se dozvíte, jak aktéři proměn vypadají dnes, půl roku poté, co jim proměna přinesla a jak se udržují v nově získané formě.

Pořadí epizod:

14.7. Ivana Šustrová a Julie Hovorková

panisustrova

paní Ivana Šustrová před proměnou

promena

paní Ivana Šustrová po proměně

panihovorkova

paní Julie Hovorková před proměnou

julie

paní Julie Hovorková po proměně

obe

společné foto

21.7. Ivana Končelíková

28.7. Vlastimila Kubínová

4.8. Eva Lanzingerová a Petr Bajgar

11.8. Zuzana Rambousková

18.8. Ladislava Ježová

Klinika GHC Praha se stala odborným partnerem pořadu druhé série oblíbené reality show Mladší o pár let. Specialisté z oborů plastické chirurgie a estetické medicíny, stomatologie, ale i z genetiky a dalších lékařských oborů, připravili deset dech beroucích proměn účastnic a účastníků show vybraných v castingu.

Lidé, kteří se toužili proměnit a omládnout, přicházeli do soutěže smutní, vyčerpaní, vyhořelí. Po deset týdnů jste měli možnost na TV Prima sledovat, jak se titíž účastníci proměňují nejen zevnějškem, ale také uvnitř, jak nabývají sebevědomí a získávají zpět chuť do života.

Pomáhat všem našim klientům, k prodloužení a zkvalitnění života, je naším radostným posláním.Klinika GHC Praha, Váš partner pro zdraví a krásu www.ghc.cz

pozn. redakce

V nejbližší době pro vás chystáme rozhovor s moderátorkou pořadu Sabinou Laurinovou, která vám sdělí i nějaké ty pikantnosti ze zákulisí natáčení pořadu.:)

 

Reklama