Komu by se občas nehodila taková menší finanční injekce. Navíc získaná nikoli prací, ale zábavou. No řekněte – tomu se prostě nedá odolat!

 

A zrovna taková soutěž o peníze dnes začíná. Ve hře je

 

3 500 pro prvního výherce

1 000 pro druhého

a 500 Kč  jako cena útěchy pro třetího. No – na ulici se pětistovky ale běžně neválejí, že? :o))

 

Tak co říkáte? Hodilo by se vám teď před prázdninami a dovolenými vyhrát takový pěkný příspěvek do rodinného rozpočtu? Pokud ano, pak vězte, že soutěž, ve které můžete penízky získat, není ani složitá, ani komplikovaná a vyhrát v ní může úplně každý.

 

Takže – pozorně si přečtěte pravidla.

 

Každou hodinu – od středy 22. 6. 2005, 12:00 do středy 29. 6. 2005 11:59:59 každá z vás může získat jedno číslo. Stačí přijít na Žena-in.cz a přihlásit se. 

Seznam vámi získaných čísel najdete po poledni na tomto místě. 

 

Ve středu 29. 6. 2005 v odpoledních hodinách redakce vylosuje 50 čísel z celkového počtu.

V případě, že více  vylosovaných čísel bude patřit jednomu uživateli, bude se brát v úvahu pouze jedno a  losování bude pokračovat až do doby, než bude vylosováno 50 unikátních uživatelů. 

Mezi 50 vylosovanými rozhodne počet sesbíraných bodů za týden. Přičemž jeden bod je za každou otevřenou stránku na magazínu Žena-in.cz. První tři s nejvyšším počtem bodů se pak stanou vítězi.

 

Dalších 5 náhodně vylosovaných obdrží drobné ceny, které vás zcela jistě také potěší.

 

Výherci budou osloveni vzkazem a v případě,  že nám do 24 hodin od oslovení neposkytnou číslo účtu, výhra propadne ve prospěch redakce. 

 

A jelikož jsme magazín pro vás, ženy a výhra je určená jen a jen vám… vylučujeme ze soutěže všechny muže. Je to diskriminace? Ano, je. :o)))) Tak se s tím, chlapi, nějak vyrovnejte. :o))))

Reklama