Kdo by se dneska tulil k plyšovému pejskovi nebo želvičce, když si může pořídit rýmu, která ho stejně tak potěší. Ne, nemluvím o tom, že byste měly běhat po venku na lehko a uhnat si nemoc. To totiž pro tu rýmu dělat nemusíte. Stačí vlézt na internet a objednat si plyšový virus až domů.

 

Kromě rýmy si můžete pořídit i tulící se kapavku nebo virus ebola. K zahození není ani roztomilý zápach z úst. A pokud trpíte ošklivými hnisajícími pupínky na obličeji, kterým se říká beďary, ukažte jim, že je máte ráda, a pořiďte si i jednoho do postele. Není nic horšího než usínat sama ;).

 

Já osobně bych si určitě vybrala plyšáka ve tvaru srdečního červa. Je krásně bílý, podélný a na místě, kde by se podle očí dalo říct, že to má krk, je obojek se srdíčkem :). Kromě toho má každý virus, zvířátko či život z Marsu u sebe obrázek, jak vypadá v reálu. Takže nejen že vás to zahřeje u srdce, ale ještě vás to poučí! Možná by měli na školách zvážit, zda by se to nedalo používat jako studijní pomůcky :).

 

Koupila byste si vlastní plyšový virus? A jakému viru byste dala přednost? Taky máte pocit, že lidi přicházejí na trh se stále většími kravinami? Víte ještě o nějaké jiné podobné originalitě?

 

zdroj: www.giantmicrobes.cz

Reklama