Dobré ráno, milé dámy. Opět tu máme téma o dětech, a ne ledajakých dětech. Budeme se bavit o dvojčatech, trojčatech a tak dále. Těším se na vaše příběhy.

Tak tu zase máme mrazivé ráno... Jaro snad už nikdy nepřijde! Musíme si tedy den zpříjemnit nějak jinak, co takhle více dětmi? Určitě máte stejně jako já nějaké příbuzné, známé nebo kamarády, kteří mají nebo pocházejí z dvojčat. Těch se dneska rodí poměrně dost, i díky umělému oplodnění. A tak doufám, že bude o čem povídat. Můžete se klidně rozepsat nebo poslat fotky, budu moc ráda.

Ve škole jsem nikdy nepotkala žádná dvojčata. Jedna moje kamarádka měla ale spolužačky - dvojčata, holky si byly opravdu hodně podobné. Jen jedna měla na obličeji navíc pihu, podle níž je všichni rozeznávali. Všichni ale věděli, že se holky občas prohodily - jedna pihu zamazala make-upem a druhá si ji namalovala na stejném místě. Spolužáci měli jasno, učitelé ne. A holky toho náležitě využívaly...

Zažila jste něco podobného? Nebo máte jiné příhody s dvojčaty? Sem s nimi.

Téma dnešního dne: Příběhy s dvojčaty, trojčaty atd.

  • Máte doma dvojčata?
  • Jaké bylo těhotenství s dvojčaty a jejich porod?
  • Máte dvojčata v příbuzenstvu, nebo je mají kamarádi, známí či kolegové z práce?
  • Znáte někoho s trojčaty nebo ještě více dětmi?
  • Zažila jste nějakou zajímavou či vtipnou příhodu?

Pište nám, klidně pošlete i fotky! Jedna z vás opět získá pěkný dárek, tentokrát dvě balení multivitamínů Marťánci a bonbóny a lízátka nimm2. Příspěvky posílejte na známou adresu redakce@zena-in.cz, heslo DVOJČATA. Těším se na ně dnes do 14.30 hodin. A děkuju!

dvojce

Reklama