Ráno vstanu, zapnu macbook, přečtu maily, zprávy a vzkazy, mezitím vyloudím z kávovaru jedno latté, ve varné konvici udělám příteli čaj, v mikrovlnce ohřeju vafle, postesknu si po domácí pekárně, podívám se v televizi na krátké zprávy, pak ji vypnu a zapnu rádio pro psa. Zkontroluji automatický spínač osvětlení u akvárek, chopím se žehličky na vlasy, strčím do kabelky telefon, PDAčko – kapesní počítač, do kapsy ipod a nasadím sluchátka. Než se vydám do výtahu, nezapomenu zapnout alarm. Moje malá technická rozcvička končí.

A jak jste na tom vy? Celý dnešní den si budeme povídat o tom, jak (ne)zvládáme techniku.

Elektrospotřebiče více či méně složité se staly nedílnou součástí našich domovů, dokonce i kabelek a kapes. A nezřídka pro nás přichystaly perné chvilky.

Vzpomínáte si, jak jste se učila ovládat svůj první mobil? Jaké to bylo? Potrápila vás někdy vaše pračka, mikrovlnka nebo televize? Musela jste si někdy něco opravit sama? A dopadlo to dobře, nebo pak nepomohli ani přivolaní odborníci? Jste s počítačem kamarádi, nebo spíše nepřátelé? Jak dlouho trvalo, než jste se spřátelili? Jste technický typ, nebo se držíte spíše v povzdálí? Napadá vás nějaká historka s žehličkou, fénem, pračkou, počítačem či jinou technickou vymožeností v hlavní roli a chcete se o ni podělit? Neváhejte a napište nám na adresu

redakce@zena-in.cz

Vaše příběhy budeme v průběhu celého dne zveřejňovat a ty nejzajímavější se samozřejmě dočkají odměny.

A jak jsem si s novým technických přírůstkem poradila já? Čtěte v dnešním článku Nelítostný boj - Já vs. technika.

Reklama