Čtete naše články? Soutěžíte v soutěžích a bavíte se na diskusích? Hrajete hry a trávíte na našich stránkách čas?  My jsme za to rádi a chceme vás za vaše aktivity odměňovat!!!

Vítejte v naší nové věrnostní soutěži, ve které pro vás máme přichystané krásné ceny, které se budou průběžně doplňovat a vyhodnocovat.

Detailní vysvětlení najdete v jednotlivých záložkách této soutěže, stránku se soutěží najdete na www.zena-in/vernostniklub.cz.

Členem nebo členkou Věrnostního klubu Žena-in se stane každý, kdo je na našich stránkách www.zena-in.cz zaregistrovaný a zároveň přihlášený. Za vaše aktivity, které na našich stránkách děláte – listujete stránkami, hrajete hry, chodíte k nám pravidelně, soutěžíte v soutěžích... získáte jednotlivé body, červená srdce a zlatá srdce.

Vaše body a srdce vám přinesou možnost získat zajímavé dárky. Všechny dárky, které budou aktuálně k dispozici budou zobrazeny na stránce //zena-in.cz/vernostni-klub/.

U každé ceny bude popsán způsob, jakým budete moci cenu získat – tyto způsoby budou různé a vždy jasně popsané.

Věrnostní klub

Jak získáte jednotlivé body a srdce? Vše najdete na stránce

Každá registrovaná a přihlášená čtenářka, splňující podmínky pro soutěžení, získá za každou otevřenou stránku 1 bod. Bod nelze sebrat dříve než 10 vteřin po sebrání předchozího bodu.

Princip získávání srdcí:

Červené srdce získáte, pokud v den vydání přečtete všechny články v denním vydání. Komerční i redakční. Poté, co vše přečtete, vám přijde vzkaz se zprávou a srdce přibude na vašem účtu. Denní vydání je souhrn článků, které jsou aktivní každý den od půlnoci. Nezapočítávají se do tohoto souhrnu články, které jsou označeny jako Novinky - které vycházejí v průběhu dne. Každý všední den tak můžete získat 1 červené srdce.

Zlaté srdce získáte, když náš magazín navštívíte 5 následujících dnů po sobě. Od druhého dne vám po přihlášení přijde vzkaz se zprávou, že jste na dobré cestě k získání zlatého srdce, a kolik vám zbývá k získání. Jestliže řadu přerušíte, budete ji muset začít znova. Každých 5 dní můžete získat jedno zlaté srdce.

Body lze směňovat za srdce.

Poměr je stanoven takto: 1 červené srdce za 2 000 bodů

                                                1 zlaté srdce  za 5 000 bodů

Speciální směnárnu najdete v záložce Body a srdce na //zena-in.cz/vernostni-klub/

Stav svých bodů si budete moci kontrolovat opět na stránce //zena-in.cz/vernostni-klub/ a v průběhu tohoto týdne i ve svém profilu v horní liště. Na stejném místě, jako si kontrolujete nové zprávy a ostatní podrobnosti ve svém profilu.

První odměnou, kterou budete moci získat díky nasbíraným bodům a srdcím, bude deset krémů Vichy Idealia. Dárky budou v průběhu týdne přibývat, a vy si samy rozhodnete, za co své body proměníte. Máme pro vás přichystanou řadu krásných věcí, cen různých hodnot a druhů.

Jak získáte Krém Vichy Idealia?

Krém Vichy Idealia získáte tak, že utratíte 7 červených srdcí a 1 zlaté ze svého účtu

Krém Vichy Idealia si můžete vyzvednout v pondělí 30. 6. v 11.00 kliknutím na tlačítko „Chci krém Vichy Idealia a platím za něj 7 červených a jedno zlaté srdce“.

Pokud si krém vybere 10 žen, tlačítko se přestane zobrazovat!

Uvidíte seznam těch, které byly rychlejší než vy.

Pokud uvidíte tlačítko, ale po kliknutí na něj se vám zobrazí text, že je nám líto, ale deset čtenářek bylo rychlejších než vy, o žádná srdce nepřijdete. Ale krém nezískáte!

Děkujeme vám za vaši přízeň a těšíme se na vaše návštěvy… těšíme se, že vás bude náš – tedy váš věrnostní klub bavit a my vám přineseme spoustu radosti v podobě dárků, ze kterých budete mít radost.

Prosíme zpočátku o pochopení, pokud se vyskytnou chyby, které rychle odstraníme. Přece jen se finální provoz nedá vyzkoušet jinak, než že jej začnete používat. Budeme rádi za vaše podněty a upozornění.

Pokud máte nějaké dotazy a nejasnosti, napište nám do redakční diskuse //zena-in.cz/clanek/zena-out-aneb-narod-sobe/kategorie/diskuze-zena-in-a-pocitace-obecne#com

Nebo na e-mail podpora@zena-in.cz

Všechny články, které se vztahují k výhrám, a upozornění, co se aktuálně děje, najdete ve speciální rubrice //zena-in.cz/kategorie/vernostni-klub

Reklama