Dnes je 13. 3. 2013. Není těch trojek nějak moc? A co vůbec kombinace dnešního data znamená? Dozvíte se to na konci našeho numerologického článku.

Trojka je „dobré“ číslo, pokud ho ukočírujete

threeTrojka je číslo, které vyvolává velkou touhu po sebevyjádření, a tím pádem také vyžaduje značnou komunikaci s druhými.
Trojka zobrazuje tři strany trojúhelníku, čímž nepřímo symbolizuje i trojúhelník ve vztazích. Lidé narození ve třetím měsíci březnu dokážou téměř v každé situaci oslnit. Vtip a šarm je jim vlastní, neradi se nudí. Není pro ně problém udržovat i několik let milostný trojúhelník. Zpravidla záleží jen na nich, jak to ukočírují a kdy samy (většinou bez průšvihu z prozrazení) skončí.
Trojka je tedy „dobré“ číslo, pokud ho ukočírujete.

Lidé v datu s více trojkami

Co se týká trojky v datu narození (nejen v měsíci), čím více trojek, tím více humoru a šarmu. Lidé s více trojkami jsou velmi komunikativní a společenští. Velmi dobře navazují nové známosti, ať už přátelské nebo milostné, inspirují ostatní nejen k novým nápadům, ale třeba i novému životnímu stylu.

Jak strávit dnešní den

Dnes je 13. 3. 2013. A i když vy samy nemáte v datu narození žádnou trojku, nic vám nebrání v tom být dnes veselí a společenští. Zajděte si do kina na nějakou komedii, je polovina pracovního týdne, oddechněte si, vyrazte do společnosti. Avšak buďte obezřetní. Dejte pozor na svody trojek (muži doslova), protože vás nějaká taková trojka může zlákat do svých sítí. Ona pak možná ten milostný trojúhelník ukočíruje..., vy nikoliv. :)

Použitý zdroj: Milan Walek, Numerologie v praxi - tajná řeč čísel, nakl. Kosmas, 2000

Přečtěte si také: