Dnešním dnem začala možnost se zúčastnit běžecké výzvy Run for The Oceans. Firma adidas ve spojení s organizací Parley v rámci této kampaně odstraní plastový odpad z pláží podle toho, kolik kilometrů se nám společnými silami podaří uběhnout. Virtuální sbírání kilometrů pomocí běhu startuje právě dnes a potrvá až do 8. června. Každý kilometr se počítá a každý se může zapojit.

2.jpg
Foto:adidas-cz.prowly.com

A my jsme také dnes vyrazily. Zástupkyně šéfredaktora Vendula se vydala na trasu hned ráno a běh po dlouhé pauze hodně bolel, ale dobrý pocit na konci byl k nezaplacení. „Těším se, že se díky této výzvě opět trochu rozběhám. Při a po dnešním běhu jsem vypadala jako panda červená, to můžete na fotce vidět, ale to nevadí. Vzhled se tu neřeší. A tento běh má rozhodně smysl.“ Připojíte se také? Poradíme, jak na to. image.png

Foto: Vendula Kubalíková

Kolik za týden uběhnete a kde budete běhat je jen na vás. My se moc těšíme, že se k nám přidáte do naší podskupinky, napíšete nám na redační e-mail, jak vás akce bavila a pokud nám pošlete i své fotky, budeme moc rádi. 

Budete si muset stáhnout aplikaci adidas Running. Dále pak dole v menu najdete heslo Komunita - když se vám otevře, tak do horního pole napište název skupiny Žena-in a tlačítko připojit se.

1.jpg
image-processing20210505-30956-gmxakb.jpg
Foto:adidas-cz.prowly.com

Více informací najdete na adidas.cz/parley.
60a4f0c8f0f6aobrazek.png

Reklama