Přestože se svátek patřící mužským polovičkám slaví už od roku 1999, Češi mu přicházejí na chuť až v posledních letech. Na rozdíl od Mezinárodního dne žen, kdy se zpravidla darují květiny a sladkosti, se s ním nepojí žádný tradiční dárek. Proto chcete-li muže v jejich den potěšit, popusťte uzdu fantazii.

TIPY NA ZÁŽITKY A NEVŠEDNÍ DÁRKY

Létání ve větrném tunelu

5bea93f72ed82obrazek.png

Větrný tunel přivede do euforie každého, kdo touží okusit volný pád. Prolétnete se neuvěřitelnou rychlostí 200 až 270 km/hod a zažijete pocit, jako byste právě vyskočili z letadla. Jestli pátráte po nezapomenutelném dárku, který si navíc můžete užít i ve dvou, simulátor volného pádu je trefou do černého.
Cena: od 1 500 Kč (adrop.cz)

Originální rande v horkovzdušném balónu

obrazek.png

Pokud chcete partnera ohromit, pozvěte ho na nejoriginálnější rande všech dob. To se bude odehrávat doslova v oblacích, v horkovzdušném balónu. Zatímco si budete vychutnávat pohled na krásy naší země z ptačí perspektivy, o vaše plné pohodlí se postará stevard. Během letu si tak můžete dopřát nápoje dle vašeho gusta. Originální let si můžete užít kdekoliv v Česku.
Cena: od 2 999 kč (adrop.cz)

Možnost stát se pilotem dopravního letadla Airbus A380

Airbus A380 Passenger Jet patří mezi největší a technicky nejdokonalejší letadlo na světě. Airbus A380 má dvě paluby pro 526 pasažérů, ale teoreticky přepraví až 840 pasažérů. Airbus A380 měří na délku 73 metrů, na výšku 24,5 metru a rozpětí křídel má téměř 80 metrů. Rozmístění, velikost a uspořádání kokpitu simulátoru odpovídá skutečnosti.
Cena: od 1 299 Kč (ipilot.cz)

5bea971d665eaobrazek.png

Alkohol muži vždy ocení

Česká tradiční originální specialita, která zraje tak jako whisky 4 roky v dubových sudech. Tím získává výjimečně jemnou chuť. Původní recepturu pečlivě střežíme a v současnosti jej znají pouze tři lidé z Palírny.

Darujte mu pohár - toaletní vodu Invictus Paco Rabanne

Toaletní voda pro muže Paco Rabanne Invictus je ryzím elixírem mládí. Vůní, jež přísluší hlavně sportovně aktivním jedincům, ať už tělem nebo duší. Kompozice, která má zvýrazňovat vaši dlouhodobou nepřemožitelnost, mužskou sílu a sexappeal. Paco Rabanne Invictus vznikla v roce 2013 pod křídly renomovaných tvůrců parfémů. Ucítíte v ní tóny jasmínu, ovoce a dubového mechu. Flakónek toaletní vody Paco Rabanne Invictus je velice originální a naznačuje, oč tu běží. Je to malý pohár, jehož obsah je naplněn toaletní vodou s výrazně mořským aroma. Invictus = neporazitelný!
Cena: od 1 740 Kč (sephora.cz)

5bea9abc6b860obrazek.png

Potěšte ho svým sváděním

Chcete ho opravdu potěšit a nechat si oslavu jen na doma? Můžete ho svést! Tomu muž nikdy neodolá! Vyrazte si koupit nové prádlo, takové, které se mu líbí a nebo mu dejte poukázku do sexshopu, aby koupil pomůcku, která ho láká a můžete ji spolu vyzkoušet.

5bea9dfa9db12obrazek.png

Kolekce ROSIE FOR AUTOGRAPH, Marks&Spencer

5bea9faf598b2obrazek.png

Sexuální hračky (ruzovyslon.cz)

Praktické dárky

Pokud váš partner denně nosí košile, pak možná ocení malý dárek do kanceláře, kdyby si náhodou musel přes den upravit pomačkanou košili před důležitou schůzkkou. Napařovač do ruky TEFAL ACCESS STEAM+ DT8150E0 se přesně hodí, když spěcháte a zjistíte, že vaše košile ootřebuje trochu osvěžit. Má docela slušně velký zásobník na vodu a pára je připravená do jedné minuty od zapnutí.  
Cena: cca 2 000 Kč

5bed4001c015eobrazek.png

Uhlazený vzhled opravdového gentlemana už nemusíte mít jen od profesionálního kadeřníka, perfektní úpravu vašich vlasů zvládnete sami s novým zastřihovačem vlasů ROWENTA AIRFORCE ULTIMATE TN9300.

Zastřihování v pohodlí domova oceňuje nejeden muž – a díky unikátnímu zastřihovači vlasů Rowenta Airforce Ultimate (TN9300) to jde snadno a bez nepořádku! S revolučním konceptem 3v1 vlasy zastřihnete dokonale jedním tahem díky silnému motoru (6300 ot./min), druhý výkonný vakuový motor (18500 ot./min) zase účinně vysaje více jak 99 % zastřižených vlasů. Neztrácíte čas uklízením koupelny, ani očišťováním svých ramen. Jako bonus lze zastřihovací část použít samostatně na detaily pro finální doladění účesu, zastřižení chloupků na krku nebo tvorbu ornamentů. Tvrdé titanové čepele jsou omyvatelné a samoostřící! Součástí zastřihovače jsou dva (3–10 mm, 11–18 mm) nastavitelné hřebeny s krokem 1 mm pro precizní zastřihování.
Doporučená cena je 2 299 korun.

5beea4243a9deobrazek.png

Hřejivý dárek

Pánové potřebují mít nohy v teple, tak co jim pořídit slušivé ponožky HappySocks a bačkory z ovčí vlny?

5bed506de3049obrazek.png
oveckarna.cz

5bed51d491a7aobrazek.png

HappySocks.com

Reklama