Bylo mi skvěle ve vaší společnosti. I když šlo mnohdy o příběhy ne zrovna veselé, naštěstí dobře dopadly a to je nejdůležitější. Děkuji moc za všechny příspěvky. V mnohém mě poučily, a hlavně pobavily spoustou vtipných historek. Dnešní téma opět uteklo jako voda, ale je nejvyšší čas se loučit.

Už jste jistě myšlenkami, ne-li alespoň jednou nohou na víkendu a rády byste věděly, která z vás si dnes „odnese“ cenu.

Abych se přiznala, vždycky si dělám poznámky a zapisuji si nicky čtenářek, jejichž příběhy mě nejvíc zaujaly. Tentokrát jsem to vzdala, protože všechny byly opravdu úžasné a rozhodla jsem se opět pro losování. Je objektivní a spravedlivé.

Je mi líto všech autorek příspěvků, na které se nedostalo, ale taková už jsou pravidla, dárek je (většinou) jen jeden. Tak věřím, že se nebudete zlobit a popřejete jedné z vás úspěch a štěstí.

Tentokrát se usmálo na čtenářku s nickem Dessy, které posílám jí kosmetiku. Sna se jí v létě bude hodit. opalovací mléko a zvlhčovací sprej na vlasy.

Blahopřeji a všem ostatním ještě jednou opravdu moc děkuji za úžasné příběhy, díky nimž bylo dnešní vydání zábavné, milé, no, prostě úžasné.

Mějte krásný víkend bez kousanců, klovanců a štípanců

Reklama