Dnes to jsou přesně tři roky, co svět opustila velká dáma hudební scény, nezapomenutelná zpěvačka Whitney Houston. Toto výročí je o to smutnější, že dnes by údajně měla být odpojena od přístrojů její dcera Bobbi Kristina, kterou potkal velmi obdobný osud jako Whitney.

sd
Foto zdroj: https://www.facebook.com/WhitneyHouston/photos_stream

Písně Whitney Houston jsou nezapomenutelné, stejně jako její role ve filmu Osobní strážce, na tom se jistě všichni shodneme. Její tělo bylo objeveno 11. února, příčinou smrti prý bylo utonutí, kdy zpěvačka požila nepřiměřenou dávku drog, následně usnula ve vaně a vdechla velké množství vody. Smrt této divy postihla celý svět, především pak její dceru Bobbi Kristinu, ta se dlouho se smrtí matky nemohla vyrovnat. 31. ledna letošního roku bylo nalezeno tělo Bobbi Kristiny za totožných okolností, jako její matky. Bobbi Kristina byla udržována v umělém spánku a právě dnes, na tříleté výročí úmrtí její matky by měla být odpojena od přístrojů. Zatím se však nepotvrdilo, zdali opravdu k tomu došlo a Bobbi Kristina odešla za svou matkou na věčnost.

Pojďme společně zavzpomínat na neskutečný hlas Whitney Houston a připomenout si jí alespoň jednou z úžasných písní, kterých má na svém kontě nespočet.

 

Reklama