Jakub KočíTentokrát si spolu pořádně užijeme, milé čtenářky! Dnes je totiž den otevřených dveří. Zajímalo vás vždycky dění v redakci? Chcete vědět, jak vypadají naše kanceláře? Jaký máme v redakci pořádek či nepořádek? Chcete vyzpovídat některé redaktory a další lidi, které v redakci potkám? To všechno se vám dnes splní! A co víc: Dnes také máme velkou redakční poradu, takže nám nahlédnete i do tvůrčí kuchyně.

Jak to dnes bude probíhat?

Jestli jste hrála někdy nějaký gamebook, máte trochu náskok. Dnešek totiž proběhne podobnou formou. Vždy někam vejdu s fotoaparátem, udělám pár fotek prostředí, ve kterém se nacházím, a na vás bude v anketě rozhodnout, co mám udělat dál: otevřít dveře vpravo, oslovit slečnu u počítače, vzít do ruky tajemný předmět na poličce a prozkoumat ho...

Vždy po půl hodině se dozvíte výsledek mého počínání s patřičnou fotodokumentací a samozřejmě dostanete další možnosti, co mám udělat.

Těšíte se? Já moc! Myslím, že si to spolu báječně užijeme! Dvěře do redakce se pomalu otevírají...

dveře do redakce

První novinka s „rozcestníkovou anketou“ ze zádveří vyjde v 8.15!

A jak to bude dnes se soutěží?

Ano, i soutěž jsem k tomuto dennímu tématu vymyslel. Na všechny fotky, které v redakci udělám, umístím jeden předmět, který můžete vyhrát, pokud uhodnete, jaká že věc to je - co se tedy opakuje na všech fotkách. Někde bude vidět jen kousek, jinde bude předmět celý... Je to moc krásná cena, to vám mohu slíbit rovnou, ale abyste měla ještě o trochu větší motivaci, přidám výherkyni zlatý Silan Aroma Therapy! Jedné další úspěšně hádající pošlu jako cenu útěchy růžový Silan Aroma Therapy. Odpovědní box soutěže bude aktivní od 11.00 hodin.

Reklama