Od podání falešných erotických inzerátů uběhl téměř celý rok a z jejich podání byly obviněné dvě osoby - Tomáš Řepka a jeho partnerka Kateřina Kristelová. Druhá obviněná se k dnešnímu soudu nedostavila a vydala pouze prohlášení, že s celou situací nemá nic společného. Tomáš Řepka bere vinu na sebe a označil své chování za další svůj „blikanec“, u kterého si neuvědomil, jaké může mít důsledky. Podle online přenosů ze soudů je mu to líto a už by nikdy takovou věc neudělal. Sám uvedl, že Kateřina Kristelová s tím nemá nic společného, že mu se založením inzerátů pomáhal „kamarád“.

5b599b14aec0eobrazek.png

Jedním z důkazů proti obviněným je videozáznam z banky, kde je jasně vidět, že erotické inzeráty byl Tomáš Řepka zaplatit osobně v doprovodu s Kristelovou, která mu diktovala číslo účtu, na které se peníze posílaly. U videozáznamu Řepka prohlásil, že si Kateřina myslela, že částka 1 210 Kč je záloha na hory, na které měli společně jet.

Soudkyně v Brně jednání nakonec odročila na 23. srpna, kdy vyslechne Vlaďku Erbovou. Online záznam dnešního jednání najdete ZDE a ZDE.

5b599cd92db19obrazek.png

Foto: Profimedia.cz

Co si o kauze myslíte? Sledujte ji a víte, jak se jednotlivé subjekty vyjadřují na sociálních sítích?

Uložit

Reklama