Dnešní téma dne vzniklo díky Olympiádě. O ní jsme si povídali v pátek, ale dnes si budeme povídat o vítězstvích vašich, ženských, sportovních i nesportovních.

Vám všem, krásným, odvážným, chytrým a úžasným ženám přeji krásné ráno.

Tak co říkáte, první dva olympijské dny a bronzová a stříbrná medaile.

Sáblíková

Úžasné zážitky, radosti, zklamání. Uf, jak jsem si přál, aby Soukalová odstřílela čistě a Vítkové nedošly síly v běhu. Jak jsem si přál, aby Pančochová ve druhé jízdě zajela ještě lépe, a jak jsem trnul, když ležela bezvládně na svahu. O sobotním závodě a Soukupovi a mém malém infarktu, když se jeho soupeři blížili do cíle a nebylo jisté, zda ho předběhnou, či ne, mluvit nebudu. A o Sáblíkové, tam mne od nervů zachránilo, že jsem právě dokončoval oběd a nemohl jsem trnout a sledovat časy kol…

A ještě není konec. I dnešek bude výživný…


A co vás nemine zde na našem magazínu? Já budu sledovat náš redakční e-mail a zveřejňovat, co mi do něj od vás přijde. A již vím, že je to velmi pestré. Z prvních příspěvků na mne dýchl smutek, radost i odhodlání.A já se těším na další, protože nevěřím, že každá z vás nikdy v ničem v sobě nezvítězila. Pochlubte se nám, co jste zvládla. Někdy jsou totiž nejdůležitější ta malá vítězství. A i vy můžete někoho inspirovat, někomu pomoct!

Jinak před osmou čekejte řešení hádanky z minulého týdne a v osm zveřejnění dnešní šifrované otázky!

Vyhlašuji téma dne:


Co vy považujete za vaše největší vítězství?

Pište mi to na redakční e-mail:

redakce@zena-in.cz

A já jednu z vás odměním. Kdo to bude, se dovíte dnes v 16 hodin. Čím? Opět nějakým překvapením. Snad na něj také dlouho nezapomene!

Reklama