Tak kolik jste si už stačili „nasyslit“? Dnes opět můžete své skóre ve Velké vánoční soutěži vylepšit. Pojďte si tedy honem s námi zasoutěžit!

První možnost
Vaším úkolem bude nashromáždit 500–2000 bodíků za nejhezčí vánoční příběh. Určitě už jste zažili na Štědrý den nějakou hodně humornou příhodu, o kterou byste se chtěli podělit s našimi čtenářkami. Nemusí to však být jen legrace. Vánoce jsou nostalgickým obdobím, tak můžete také ve svém příběhu pořádně zahrát na city. Do soutěže budou zařazeny jen zdařilé příběhy (rozhoduje redakce) zaslané nejpozději do zítřejší desáté hodiny.

Druhá možnost
Dnes na ty, kteří se přihlásí v době od 14.00 do 16.00, čeká někde v článcích z hlavní strany kuponek "Seber 3000 bodů". Sebrat ho můžete jen jednou a body se vám po kliknutí na obrázek připíší automaticky. (Měly by – pokud budete mít nějaké reklamace, piště je prosím na programátora kuponku Lukáše: lukas.cejka@zena-in.cz )

Dohromady tak můžete nasbírat až 5000 bodů (pokud napíšete víc zábavných příběhů – i víc bodů!) jen za dnešní den! Držíme všem palce!

A nezapomeňte, že už běží velký piškvorkový turnaj! Celý turnaj skončí nejspíš v lednu a pofrčí to! Tak pozor, ať máte čas na zápasy!

Veškeré reklamace se mohou podávat na marketa.brenikova@zena-in.cz

Reklama