Tomáš Krejčíř, šestatřicetiletý charismatický herec, manžel a otec tří dětí. Jistě si na něj vzpomínáte, když moderoval Snídani s Novou, Prima jízdu či svého času i Saunu. Pak se mu však povedlo zahájit v roli Adama Rubeše velmi divácky oblíbený seriál Rodinná pouta, který pak následovala Ordinace v růžové zahradě. Vždy se objevil jen v první sérii a pak si někam odcestoval.

 

Zahrál si však i ve filmech jako je Útěk do Budína nebo Prachy dělaj člověka. Objevil se i v několika zahraničních snímcích. Studium DAMU se mu tedy rozhodně vyplatilo. Díky všem těmto svým aktivitám volný čas prakticky nemá, a když ano, snaží se ho věnovat svým koníčkům a rodině.

 

Mezi jeho koníčky patří například kulečník, šachy nebo sport. Rozhodně nepohrdne ani chvilkou strávenou u dobré knihy. Jeho nejoblíbenějším autorem je Robert Merle, obzvláště jeho dílo „Smrt je mým řemeslem“. Co mě osobně potěšilo, že neopovrhne ani anglickým autorem C. S. Lewisem, kterého můžete znát díky jeho Letopisům Narnie.

 

Z filmů má rád pohádky, historická dílka, nízkorozpočtové snímky a dokumenty. Nejraději sleduje například „Pyšnou princeznu“. Možná to bude jeden z důvodů, proč se těší na Vánoce. A kdybyste ho chtěli potěšit něčím dobrým k jídlu, zkuste mu upéct kachnu s červeným zelím a s minimálně dvěma druhy knedlíků. Rozhodně mu však k tomu nenabízejte pivečko. Alkohol totiž vůbec nepije!

 

Zajímá vás Tomáš Krejčíř víc? Chtěla byste vědět, jaké jsou jeho zážitky s dětmi? Jak se mu natáčely televizní seriály? Na čem pracuje právě teď a jaké jsou jeho plány do budoucna?

 

Máte možnost! Ve čtvrtek 20. září 2007 od 13. hodiny vám bude k dispozici na našem chatu!!!

Reklama