Takže asi už víte, kdo naloženého lanýže získá, ale ty, které ještě netuší, nechám chvíli v napětí.

Dnešní den je krásně, ráno sice trochu mrzlo, ale teď je venku nádherně. I to může asi za to, že po obědě jste přestaly k dnešnímu tématu přispívat.

Všem, co dnes k tématu přispěly, děkuji. Zaznamenal jsem, že spousta z vás si myslí, že za ty problémy může někdo jiný. Že za to mohou politici, že za to mohou zemědělci, že za to mohou cizí vlády atp. Já si troufám na závěr polemizovat se všemi těmihle názory.

Za to, co se dá koupit v obchodech, můžeme my. ZÁKAZNÍCI. Kdybychom nekupovali to nejlevnější bez ohledu na kvalitu. Kdyby ty levné šmejdy hnily v regálech, nikdo by je nevyráběl a neprodával. Ale protože je pro většinu důležitá jen CENA a MNOŽSTVÍ, je situace taková, jaká je.

My můžeme dělat jediné. Jahodové marmelády bez jahod, šunky bez masa, sýry nedělané z mléka a podobné zhovadilosti NEKUPOVAT. Čím nás bude více, tím rychleji se současná situace změní a naše obchody budou nabízet stejné zboží jako v civilizovaných zemích.

A nyní vyhlašuji tu z vás, která dostane jednoho naloženého lanýže.

Lanýže posílám čtenářce TTT za příspěvek Cože, kraslice? A úkoly již máš hotové?

A přeji dobrou chuť. Také ho mám doma a těším se na to, až z něj budu vařit. Jsem ve stádiu vyhodnocování receptů.

A vy ostatní nezoufejte. Dárek za příspěvek můžete příště získat i vy. Stačí přispět, třeba již zítra Daně Svobodové k tématu, které naleznete ZDE: Zítra se vrhneme na úklid

Krásný zbytek dne přeji a ve čtvrtek u tématu Jak se zbavit chlapa se těším na čtenou spolu s vámi.

A s tím úklidem to nepřehánějte. Vždyť to znáte ne?: ŠPÍNA V BYTĚ, ŠŤASTNÉ DÍTĚ

Reklama