Je tu středa a léta je třeba. Tak by se dal parafrázovat všeobecně známý rým napovídající něco i o pravidelnosti uspokojování jistých potřeb autora toho výroku. Má parafráze, ale spíše vychází z úst všech zimomřivých žen.

 

Onehdá jsme byli s přáteli na dovolené v Řecku a přísahám na svou čest, že dvěma ženám z naší výpravy (Klárko, Vlaďko :)) )bylo i tam k večeru zima. Proto, od té doby musím brát na letní dovolenou k moři i oteplováky. Ale dost škádlení.

 

Když jsem pln zoufalství nebyl schopen přijít na to, o čem ten dnešní den bude. Co bych chtěl, abyste mi posílaly, prohodila naše šéfredaktorka Jaroslava Machálková (možná ji znáte jako Meryl), že by mně mohlo bavit, kdybyste mi psaly, jak a na co byste lovily chlapa jako jsem já. No, byla to zajímavá myšlenka. Cyničky mezi vámi, by mi jistě poslaly několik zajímavých receptů, ale…

 

„Jedu vám takhle do  kina na „Sin City“ a moje milá Klárka má skelný pohled v očích a říká :“ Tam hraje ten můj miláček a kdyby stála tak se jí podlomí kolena. A pak zašeptala něco jako Owen“ A mě došlo, že v každé z vás zůstává, něco z té hystericky milující čtrnáctky, stejně jako v nás chlapech  neutuchá láska k autodráze.

 

A proto, inspirován vlastním životem vyhlašuji dnešní středeční téma mírně lechtivě.

 

Napište mi, který chlap podle vás by stál za hřích, proč,  a co byste byla ochotna pro jeho ulovení udělat. Uvolněte se, zavřete oči a sněte… Tedy zase je otevřete a pište

redakce@zena-in.cz

 

Tuším, že mi budete zase posílat jak milujete svého manžela, ale na to se vyprdněte. Život si opepřete fantazií a objevte v sobě tu čtrnáctku. A vítám i vaše příhody s vašimi oblíbenci. Případně fotky se známými osobnostmi a příhody jak jste je nafotily.

 

Prostě je léto, nemyslete, bavtese. Teda když nemůžete být u vody jako já…

 

P.S. Za chvíli bude první dnešní SOS a pak ještě dozvuky včerejší nenávisti...

Reklama