Barvy miluje čtenářka Malinke-kote. A střídá je každý den, to, že by si vzala stejnou barvu v pondělí a v úterý, prostě nepřipadá v úvahu...

Jste barevná? Tedy jste milovnicí barev? Pokud ano, zanotujte si se čtenářkou Malinke-kote...


Přeji všem pěkný den,

mám ráda opravdu hodně barev a také se v mém šatníku vystřídalo hodně barevných věcí. V létě ale spíše využívám barvy jako jsou třeba růžové, zelené, modré, bílé ale také i černé. Takovéto barvy nejvíce u mě převažují. Zrovna dnes jsem si vzala hodně světle hnědé kraťasy a modré triko bez rukávu. Střídám to každý den a každý den si beru úplně jiné oblečení a jinou barvu. Zítra to může být třeba zase růžová nebo zelená. Záleží na počasí, jak se vyspím a jakou mám náladu. Já když se oblékám tak mi to trvá docela dlouho, protože přemýšlím co si vezmu na sebe. Triček mám požehnaně, že by se nedali ani počítat. Taková stovka triček se tam určitě najde ať už tílka, s krátkým rukávem či dlouhým rukávem nebo trika bez rukávu či za krk. Je toho u mě opravdu spousty, protože já když vidím opravdu pěkné triko, tak si ho musím koupit i když jich mám ve skříni pořád dost,
ale ne v té barvě kterou vidím. Mám také barevná trika, kde se vystřídají různé barvy jako i třeba žlutá, fialová a ostatní letní barvy. Samotné oblečení ve žluté barvě nemám vůbec nic a ani ve fialové. Takže u mě opravdu vyzařují letní barvičky.

Užijte si dnešní krásný den snad bez deště. S přítelem si musíme užívat posledních pár letních prázdnin, protože už si konečně našel práci a teď je potřeba abych našla i práci já :-)

Malinke-kote

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 10. 7. 2012: Moje letní barva

  • Jakou barvu si v létě oblékáte nejraději a proč?

Napište mi svůj příběh minimálně v délce tohoto odstavce, ve kterém mi odpovíte na výše položenou otázku. Léto svádí k jasným barvám, ale třeba si právě vy oblékáte barvy tlumené. Zajímá mě zkrátka, v jakých barvách se v létě cítíte dobře, jako máte barvu třeba plavek, oblíbené letní halenky, sukně... A myslíte si, že barevností svého oblečení svému okolí o sobě něco prozrazujete? Vaše příspěvky očekávám v redakční e-mailové schránce (viz níže) nejpozději 10. 7. 2012 v 15.00 hodin. Pro jednu z přispěvatelek tu má připravený kosmetický balíček plný barev GABRIELLA SALVETE.

gs

Reklama