Ať už numerologii věříte, nebo ne, každé číslo má svůj význam. A čím více nad tím hloubáme, tím více zjišťujeme, že něco pravdy na tom je. Jako dnes. Kdy jsou v datu dvě šestky, pro tyto dny tolik potřebné.

šestka

Šestka

Číslo šest symbolizuje astrologické znamení Raka, tedy lásku, rodičovství, ale také snahu vykonat něco dobrého a pomoci druhým.
Toto číslo je také číslem Venuše, má v sobě nádech erotičnosti.
Vyberte si samy, jak chcete strávit dnešní den.

Jak strávit dnešní den

Dnešní den je dnem, kdy by si lidé měli ujasnit nejdůležitější životní hodnoty. Jak příznačné v době povodní. Je také dnem, kdy můžeme projevit svoji odvahu a pomoci těm, kteří to potřebují. Stačí malý nepatrný čin. Věřte, že i ten dokáže roztočit větrný mlýn.

Matky by dnes měly být na své děti více opatrnější, zejména pak na děti, které mají v datu narození číslo 6. Budou dnes totiž citově náchylnější a od velkého problému je bude dělit jen malý krok.

Pokud se chcete odreagovat od starostí všedních dnů „špásováním“ se svým partnerem, podle hvězd by měl být dnešní den (večer) v oblasti sexu jeden z nejdivočejších a také velmi příznivý k početí.

Lidé narozeni v datu s více šestkami

Lidé s šestkou v datu mívají většinou nadpřirozené schopnosti. Z lidí, kteří mají v datu těch šestek více, se většinou stávají iluzionisté a kouzelníci. (David Copperfield má v datu narození dvě šestky a dvě devítky)
Šestka je číslo značící smysl pro krásu a dokonalost. Lidé s více šestkami jsou proto většinou velmi přitažliví. Ovšem také velmi sebekritičtí. Pokud na sobě najdou byť jen nepatrnou odchylku, ihned se trápí, případně běží na plastické oddělení.
Oproti jiným lidem také intenzivněji oplývají mimosmyslovým vnímáním, tzv. šestým smyslem, což jim může život někdy zachránit, ale někdy také pěkně znepříjemnit. Například ve vztahu k životnímu partnerovi. Nejsou ochotni ustoupit, udělat kompromis, a tak velmi dlouho vybírají. Někdy nevyberou vůbec.

V jádru jsou to ale lidé hodní, a pokud potkáte člověka, byť jen s jednou šestou v datu, vězte, že právě dnes by vám dal první, poslední. Protože dnes se nebude ani tak řídit šestým smyslem, ale spíš srdcem.

Dnešní datum je velmi výrazně v souvislosti vzájemných vztahu mezi lidmi.
A vzhledem k okolnostem, způsobené povodněmi, jsou nejen dnes, ale i v následujících dnech, ty dobré mezilidské vztahy velmi potřebné.

Zdroj: Milan Walek, Numerologie v praxi - tajná řeč čísel, nakl. Kosmas, 2000

Přečtěte si také:

Reklama