Tak už je to tady!! Poslední den v práci je vždycky nejhorší. „Nanečisto“ si zkouším, jaké to asi bude, až budu jednou odcházet na mateřskou nebo dostanu či podám výpověď. Komu se poštěstí opustit své milované pracoviště a kolegy na celý měsíc? Kolegyňka – shodou okolností nejmladší člen našeho pracovního týmu a moje spolužačka ze základky je na tom psychicky snad ještě hůře než já – pokud to jde. Chlapi hodí veškerou mou práci na ni, jak je znám. Už teď je mi ji líto.

Ano ano, pochopili jste správně, dne 3.10.jsem byla naposledy v práci a dále si budu válet šunky v lázních „na větrné hůrce“, které nesou název Sanatoria Klimkovice. Mé pocity jsou více než zvláštní.

 

Na jednu stranu se těším, že všechno budu moc na měsíc hodit za hlavu a věnovat se jen a jen sobě, ale na druhou stranu nechávám doma spoustu rozdělané práce a svého miláčka, který velice svědomitě navrhl, že se mi postará o křečka. Chudáček malý, samozřejmě křeček, co ten si zkusí!

 

Nejedu do lázní poprvé, takže vím, co mě tam čeká. Spousta cvičení, masáží, koupelí a relaxace, také snídaně, oběd a večeře, pro které nebudu muset udělat nic víc, jen si vybrat, co můj žaludek ráčí. Nejvíce mě děsí ta obrovská spousta volného času. Odpoledne skončí procedury a co pak? A co víkend? Ještě, že tam pro nás mají připravené aktivity, které nám tu nudu trošku zkrátí. Tanečky, kino, víkendové výlety, tenis, kuželky či kolo.

 

Nejvíce se těším na Dobrou čajovnu, která je přímo v budově sanatoria. Je sice malinká, ale o to útulnější. už se vidím, jak se tam rozvalím u svíčky, dám si nějaký dobrý čajíček, možná kuskus a budu si vychutnávat tu úžasnou atmosféru. Ještě by to chtělo vodní dýmku, ale tu tam neměli – třeba už se polepšili.

 

Jen nevím, jak to tam vydržím BEZ každodenního PŘÍSTUPU NA INTERNET. Zvykla jsem si na něj doma i v práci a teď budu mít asi problém. J Posledně tam byl k dispozici jeden PC, který jsme mohli použít – ale hodina 40,- - to není nic, co by se dalo provozovat každý den. Budete mi taky všichni moc chybět. Ale slibuju, že když mi to jen trošku vyjde, přijdu se tu za Vámi podívat, popovídat a možná se svěřím i se zážitky, které mě tam čekají.

Jedna věc mě ale opravdu trápí: nevíte, jestli mám všechno sbaleno???

 

Omíček

 


Milý Omíčku, doufáme, že se vám v lázních moc líbí a pokud se vám podaří  dnes zapojit do diskuze o sexu, tak vaš článek velice rádi uveřejníme.

Krásný den v lázních a  přijemný odpočinek přeje

redakce@zena-in.cz

A co vy, ostatní čtenářky. Určitě nám napište váš článek o sexu. Dnešní diskuze je právě o tom.

Pište a nejlepší články budou zítra vyhodnoceny v anketě. Té nejlepší z vás bude zaslána erotická pomůcka dle vašeho přání. Splníme každý váš sen.