seznam.jpg
Foto: Shutterstock

Růžový úplněk
Dubnový růžový úplněk dosáhl svého vrcholu 6. dubna 2023 v 6:34 ráno. Ovlivnit může několik dní před, ale i několik dní po něm. Označení růžový dostal díky tomu, že se jedná o první jarní úplněk tohoto roku. Někdy se mu říká též velikonoční.

Které aktivity jsou v tento den vítané?
Úplněk je vždy mimořádný, proto bychom si měli udělat čas na sepisování nových cílů a přání, hlubší komunikaci s okolím a soustředění se sami na sebe. Dopřejte si něco, co cítíte, že potřebujete. Ať je to čas o samotě, dobré jídlo, procházka v přírodě nebo věnování času novému koníčku. Protože je růžový úplněk ve znamení Váhy, měli bychom hledat rovnováhu – mezi osobním i pracovním životem, vztahy, komunikaci i námi.

Co můžete cítit?
Úplněk nás všechny ovlivňuje, ale jak moc, to je velmi individuální. Můžete cítit velký příval energie, dobrou náladu, chuť do života a motivaci, ale také naopak málo energie, zvýšenou únavu a špatnou náladu. Někdo trpí nespavostí, bolestí hlavy, někomu se spí skvěle a cítí se velmi dobře. Pokud zaznamenáte, že se cítíte hůře psychicky, tento úplněk na to také může mít výrazný vliv.

Dubnovým úplňkem jsou ovlivněny i vztahy. Pokud řešíte nějaké problémy, váš vztah může projít těžkou zkouškou a jestli se potýkáte s nespravedlivostí, i ta tentokrát vezme za své.

Zároveň úplněk přeje i zdravé přírodě. Pokud vás trápí zdravotní problémy, zaměřte se na jejich léčbu a luna vás v tom jistě podpoří. 

Berani, Raci a Kozorozi jsou nejvíce ovlivněni

Berani by se měli zaměřit na své vztahy, zejména ty milostné. Tento úplněk pro ně bude velmi emotivní a je možné, že vyjde na povrch něco, o čem nevěděli a partner to dokonce zatajoval.

Raci budou mít tendence cestovat a rozhodně nebýt na jednom místě. Následující čtyři dny volna jsou k tomu ideální, takže pokud jste Rak a cítíte, že potřebujete dočasnou, nebo trvalou změnu, jděte do toho.

Kozorohy čeká kariérní vzestup a velký úspěch. V práci jim to půjde jako po másle, budou motivovaní, výkonní a někoho může čekat i povýšení.

Zdroj: Almanac, Elle, Instagram @spiritualniholka, Elitedaily, Timeanddate

Reklama