Foto: Shutterstock

Šíření koronaviru vyžaduje omezování mezilidských kontaktů. Ani tak se ale nemusíte vzdávat zážitků. Ty se totiž přesouvají domů. Například společnost Zážitky.cz má ve své nabídce domácí degustaci čokolády s čokoládovnou Janek + krabici čokolád, pralinek a oříškového krému. Čokolády přijdou na adresu, na kterou si je objednáte, a výklad vám prostřednictvím videa poskytne zkušený čokolatiér. Jedná se skutečně o nezapomenutelný zážitek, o který se postarají kvalitní produkty z prvotřídních surovin. 

Foto: Zážitky.cz

Pokud toužíte vyzkoušet něco méně tradičního, doporučujeme dát šanci zatím nejmladšímu druhu čokolády. Je jím růžová Ruby. V tabulce od společnosti Sokolata je navíc v kombinaci s mangem a ostrost jí dodává růžový pepř.

Foto: Green-market.cz

Prostřednictvím čokoládové fontány si můžete rozpustit svůj oblíbený druh čokolády a namáčet si do ní třeba ovoce. Je to to pravé pro blížící se sychravé podzimní večery.

Foto: Mall.cz

Pro ženy, které vyznávají zdravější životní styl a snaží se vyhýbat cukru, je ideálním řešením tabulka od značky HealthyCo. Místo cukru totiž obsahuje sladidlo maltitol. Prodává se v mléčné a hořké verzi a také ve variantě s lískovými ořechy.

Foto: Aktin.cz

Čokoláda je také oblíbenou příměsí v kosmetice, kde se používá zejména její aroma. Vyzkoušet můžete například osvěžující sprchový gel s bílou čokoládou od značky Avon.

Foto: Avon.cz

Podmaní si vás i kombinace belgické čokolády a pomeranče, kterou může nabídnout krém na ruce Aroma Ritual Dermacol.

Foto: Dermacol

Žádné výčitky, ale čokoládová chuť. Takový pocit budete mít při pití čínského černého čaje s vůní čokolády a koření od Kusmi Tea. Jmenuje se Spicy Chocolate.

Foto: kusmitea.cz

Do aromalampy nebo difuzéru můžete nalít vonný olej s čokoládovou vůní. Intenzivní a podmanivé aroma během chvilky zaplaví celou místnost. 

Foto: Phytos.cz

Tóny hořké čokolády, které se snoubí s chutí kvalitního espressa. To jsou kávové kapsle Barista Creations Cocoa Truffle od Nepressa.

Foto: Nepresso.com