shutterstock-536606905.jpgFoto: Shutterstock

Šíření koronaviru vyžaduje omezování mezilidských kontaktů. Ani tak se ale nemusíte vzdávat zážitků. Ty se totiž přesouvají domů. Například společnost Zážitky.cz má ve své nabídce domácí degustaci čokolády s čokoládovnou Janek + krabici čokolád, pralinek a oříškového krému. Čokolády přijdou na adresu, na kterou si je objednáte, a výklad vám prostřednictvím videa poskytne zkušený čokolatiér. Jedná se skutečně o nezapomenutelný zážitek, o který se postarají kvalitní produkty z prvotřídních surovin. 

domaci-degustace-cokolady-cokoladovy-den-f1164dbf11.jpg

Foto: Zážitky.cz

Pokud toužíte vyzkoušet něco méně tradičního, doporučujeme dát šanci zatím nejmladšímu druhu čokolády. Je jím růžová Ruby. V tabulce od společnosti Sokolata je navíc v kombinaci s mangem a ostrost jí dodává růžový pepř.

8654-ruby-cokolada-s-mangem-a-ruzovym-peprem-agapitos-greek-market-jpg.jpgFoto: Green-market.cz

Prostřednictvím čokoládové fontány si můžete rozpustit svůj oblíbený druh čokolády a namáčet si do ní třeba ovoce. Je to to pravé pro blížící se sychravé podzimní večery.

ezgif.com-webp-to-jpg-9-.jpgFoto: Mall.cz

Pro ženy, které vyznávají zdravější životní styl a snaží se vyhýbat cukru, je ideálním řešením tabulka od značky HealthyCo. Místo cukru totiž obsahuje sladidlo maltitol. Prodává se v mléčné a hořké verzi a také ve variantě s lískovými ořechy.

ezgif.com-webp-to-jpg-10-.jpgFoto: Aktin.cz

Čokoláda je také oblíbenou příměsí v kosmetice, kde se používá zejména její aroma. Vyzkoušet můžete například osvěžující sprchový gel s bílou čokoládou od značky Avon.

prod-1192525-1-613x613.jpgFoto: Avon.cz

Podmaní si vás i kombinace belgické čokolády a pomeranče, kterou může nabídnout krém na ruce Aroma Ritual Dermacol.

aroma-ritual-coko-hand-4-large.jpgFoto: Dermacol

Žádné výčitky, ale čokoládová chuť. Takový pocit budete mít při pití čínského černého čaje s vůní čokolády a koření od Kusmi Tea. Jmenuje se Spicy Chocolate.

2020-24-07-09-05-49-450-500-12-1595574350chepmaster.pngFoto: kusmitea.cz

Do aromalampy nebo difuzéru můžete nalít vonný olej s čokoládovou vůní. Intenzivní a podmanivé aroma během chvilky zaplaví celou místnost. 

cokolada-produkt.pngFoto: Phytos.cz

Tóny hořké čokolády, které se snoubí s chutí kvalitního espressa. To jsou kávové kapsle Barista Creations Cocoa Truffle od Nepressa.

5f588e319c535ezgif.com-webp-to-jpg-11-.jpgFoto: Nepresso.com

Reklama