Ať má léto grády

62b049e7def4aobrazek.jpg

Mezinárodní den růžové se slaví na samém začátku kalendářního léta a to vybízí k tomu, doplnit ho hitem aktuální sezóny, stylovým Bohemia Sektem Ice PiNK! V jednoduchosti je kouzlo a nejinak tomu je i s tímto růžovým osvěžením. Do větší vinné sklenky dejte led, nalijte vychlazený Bohemia Sekt Ice PiNK!, dozdobte čerstvou malinou a snítkou máty a s kamarádkami odstartujte léto, co má grády! Přesunete oslavy na lehátka u bazénu? Nebo vyrazíte na zahradu na „PiNKnik“?
 
Na zákusek a skleničku s kamarádkou

62b04a0aad325obrazek.jpg

Věděli jste, že růžová barva podporuje i chuť k jídlu? Zvláště pak chuť na sladké. Neponechte to náhodě a upečte pro sebe a kamarádku něco dobrého. Recepty i novinky z vašeho turbulentního života si pak můžete vyměňovat u skleničky vína MOTÝL Muskat Ottonel, z jehož etikety vás k dalšímu kousku koláče vybídne růžový motýl.
 
Rosé tečka

62b049f75d489obrazek.jpg

Růžovou zakončete i celý den. Sezvěte kamarádky a užijte si filmový večer se sklenkou Mionetto Prosecco Rosé. Svezte se na vlně italského stylu a pusťte si některou z perel tamní filmografie. Co třeba italskou komedii o vytvoření vlastního ostrova Rose island? Nebo se raději zasmějete u seriálu Astrologický průvodce pro zlomená srdce? Tak či tak, sklenka růžového Mionetta bude skvělou tečkou vašeho rosé dne.
 
Výbavu na oslavy růžové pořídíte v běžné obchodní síti nebo na e-shopu www.osobnivinoteka.cz.

62b04a2b23f39obrazek.jpg