Dobré odpoledne redakce ,

původně jsem vůbec nechtěla psá , ale říkala jsem si , třeba se mi trochu uleví .o))

Jsem velice akční člověk, nemám ráda stereotyp, musím pořád něco dělat , ať už jsem byla bezdětná a chodila do práce a nebo i když jsem doma s dítětem.

Mám hodně zájmů , hodně koníčků a snažím se i prckovi podobným stylem vyplnit jeho den , samozřejmě s mojí účastí .

Ráda jezdím na výlety, objevuji nové nepoznané věci a když se někde otvírá nový kroužek , tak jsem první , kdo se tam hlásí , teda pokud to třeba není chov pavouků :o))))

Přesto , dneska doma sedím s pupíkem - 7. měsíc těhotenství a i když mám svátek , tak dnešní den vůbec není super. Mám prostě dokonalou depku , asi hormony , ale je to děs :o(( Jenom bych brečela. A protože mám i těhotenskou cukrovku , tak si ani nemůžu dát nic sladkého , co by mi zvedlo náladu , pro mě šílená neřešitelná situace...

Nic se mi nechce , ani ven a jsem ráda , že se prcek na chvilku zabaví sám a že se tu stavil děda , aby skočil na procházku s mojí rodinkou.

Jsem už prostě fyzicky i psychicky unavená , ale přesto se těším , že až se zítra vzbudím , tak pojedeme na ten výlet , na který se moc těším a po dlouhé době celá rodina si užijeme prodloužený víkend  a třeba prckovi se bude chvilku věnovat  tatínek.

 

Tak takhle se dnes divně cítím a doufám , že už to zítra zase budu já!!! i kvůli mimískovi , který se mnou chudáček prožívá i toto...


Přeju všem hezký a pohodvý den

Zoulinka - Jana Učíková


 Milá Jana,

v prvom rade všetko najlepšie k meninám :-) ! Už nebudťe smutná, všetko bude v poriadku. Tiež mám niekedy ťažké chvíle a zistila som, že mi pomáha pobyt v prírode. Je preto skvelé, že idete zajtra na výlet .

Tak. A teraz utrieť slzičky a s úsmevom na tvári! Veď život je tak krásny!


.

 

Reklama