Krásný den, milé čtenářky. Dnes se editace ujímá Dana Haklová, takže se můžete těšit především na módní novinky, zajímavosti, ale i vtipné módní „špíčky“ a roztomilé trapnosti. Ale ani ty, které móda moc nezajímá, určitě nepřijdou zkrátka

Dobré ráno, tak jsem zase s vámi, milé ženy-in, a jsem tomu ráda. Nový způsob editace mě začal moc bavit. Ráda brouzdám po internetu a hledám pro vás různé zajímavosti nejen z oblasti módy, ale i životního stylu a bydlení. A že se toho najde spousta, o tom vás jistě nemusím přesvědčovat.

A důležitá aktualita dne?

Večer se půjdu podívat na módní show do Centra Černý Most, konanou v rámci projektu Senior Fashion, kterému moc fandím. Jsem totiž přesvědčena, že žena může, nebo dokonce musí být hezká v každém věku.

I když za sebe se musím trochu ohradit: podle mně blíže neurčených měřítek bych už se měla mezi seniory počítat i já, a to rozhodně nehodlám přijmout. Chi chi.

Ale doufám, že své stáří ponesu stejně statečně, s humorem a stylově jako dáma na obrázku, kterou jsem objevila na Facebooku - Adwanture Style.

n

V každém případě přivítám i vaši iniciativu. Kdyby se vám podařilo zachytit nějakou zajímavost (nejen módní), klidně mi ji pošlete na adresu redakce. Pokud vás něco trápí, nebo naopak pobavilo, sem s tím, ať to pěkně společně probereme!

Budu se těšit, že si to spolu dnes hezky užijeme.

Reklama