Krásné a dobrí ráno, milé čtenářky! Pryč se zábranami, pojďme se bavit o kondomech otevřeně a s humorem! Přihoďte také nějakou veselou pryžovou historku k dobru. Nestyďte se, nemusí se přeci jednat nutně o něco intimního.

Dobré ráno!

Dnešní téma by se mohlo zdát ožehavé - veselé historky s kondomy. Ale vůbec se nemusíte bát, s kondomy se dá totiž prožít mnoho zábavného, aniž byste nutně poodhalili příliš soukromé záležitosti.

Myslím, že i zde v magazínu jsem už několikrát dával k dobru historku, při níž jsem coby malý capart vlek moji maminku - rudou jako průkazku svazáka - k automatu na kondomy v domění, že jde o žvýkačky a škemral a vřískal na celý vestibul metra B Karlovo náměstí, aby mi je zakoupila. I takové věci se v životě lidském s prezervativy stávají... A právě o nich (ale klidně i o těch intimnějších) si budeme dnes povídat...

  • Máte nějakou humornou historku s prezervativy? Sem s ní!

Posílejte mi dnes (úterý 15. března) do 15.00 hodin své příběhy s prezervativy. Nemusí jít nutně o historky z erotických chvil. Asi všichni jsme si nějakou tu vtipnou či trapnou chvilku s kondomem užili - podělte se o své zážitky s ostatními čtenářkami. Příběh, který mě nejvíce pobaví odměním knihou sexuologa Petra Weisse: Sloupky o sexu a přidám k ní ještě (jak jinak) balíček kondomů. Chcete-li mít větší šanci na uveřejnění a také šanci na zmíněný knižní a pryžový dárek, ať je váš text dlouhý alespoň jako tento odstavec. Zasílejte ho na redakční e-mailovou adresu, uvedenou níže a neopomeňte do předmětu uvést heslo.

sloupky

Reklama