odsouztene

Sledujete také seriál Odsouzené? Hlavní hrdinka Eva se dostala do ženské věznice, ale nebylo to tak docela její vinou - autohavárii totiž druhý řidič nepřežil, tak spadla vina na ni...

19. epizoda - shrnutí

Kápo pomáhá detektivovi vytvořit dojem, že Grófka bonzuje na Gigi. Grófce se nedaří toto podezření vyvrátit, a to je pro ni nebezpečná situace. Brenda zjišťuje, že její milenec teď žije s její mladší sestrou. Chce ho zabít, a proto se rozhodne utéct. Roman ze strachu před vyděrači prosí Eviny rodiče, aby si vzali na čas Filipa k sobě. Eva toho chce využít a žádá, aby matka přišla s Filipem za ní do věznice na návštěvu. Vyšetřovatelka Sikorová chce, aby jí Batman řekl vše, s čím se mu svěřují vězenkyně. On odmítá. Vše, co David zatím zjistil o autohavárii Evy, nasvědčuje tomu, že její manžel si tuto nehodu neobjednal. Kdo tedy?

20. epizoda - shrnutí

Detektivovi se nedaří přinutit Grófku ke spolupráci. Barbie je na koni a v cele houstne atmosféra. Batman varuje kápa, že jeho tvrdé zákroky vůči Grófce se mu mohou vymstít. Kápo se dozvídá od vyšetřovatelky Sikorové, že Batman byl ve válce v Kosovu. Brenda přesvědčuje Gigi, aby jí pomohla k útěku. Gigi ji práskne Conanovi. Roman bude muset prodat pozemky pod cenou, aby zaplatil vyděrači, a zachránil si tak život. Na splacení dluhu své firmě trvá i Evin otec. Do věznice nastupuje nová bachařka - Tomeková.

Koprodukční česko-slovenský seriál Odsouzené natáčí TV Barrandov a TV JOJ. Každé pondělí a středu ho můžete od 21.00 sledovat na TV Barrandov. Diskutujte o jednotlivých dílech vždy den po odvysílání na televizní obrazovce v magazínu Žena-in.cz!

Odsouzené na Ženě-in.cz

Reklama