Krásné vlasy jsou chloubou každé ženy. Vyjadřují životní styl i módní trendy. Kladete si otázku jak dosáhnout doma perfektního hladkého účesu, aniž bychom vlasy zbytečně zatěžovali, nebo dokonce poničili? Philips představuje tři nové žehličky na vlasy nejvyšší poloprofesionální řady SalonStraight. Zatímco žehlička SalonStraight Glamour (HP 4687) skvěle spolupracuje s přípravky na žehlení vlasů, SalonStraight Sonic (HP 4666) nabízí jedinečnou sonickou technologii pro až o 30 % rychlejší výsledek. Model SalonStraight Control+ (HP 4686) je vybaven keramicko-turmalínovými destičkami s výjimečně hladkým povrchem, které jsou k vlasům velmi šetrné a zbavují je poletování.

 

Dokonale rovné vlasy

Žehlička na vlasy Philips SalonStraight Glamour (HP 4687) disponuje anodizovanými titanovými destičkami. Ty mají excelentní odolnost proti chemickým látkám, díky čemuž velmi dobře spolupracují s přípravky na žehlení vlasů, a přinášejí tak dokonalejší a déle trvající výsledek. Zároveň jsou osmkrát tvrdší než běžné destičky, tudíž jsou velmi odolné proti poškrábání. Destičky jsou navíc o 20 % delší než je běžné a mají zaoblený tvar. Přinášejí tak nejen perfektní kontakt a rychlé výsledky, ale zároveň dochází i k omezení případného tahání vlasů. Žehlička nabízí úpravu vlasů při profesionální teplotě až 230 °C a funkci rychlého zahřátí. Během používání ženy jistě ocení fakt, že síťová šňůra má otočnou koncovku pro pohodlnější manipulaci. V neposlední řadě zůstává i velmi elegantní designové provedení, kdy vrchní část žehličky je pokryta laserem tvořenými květinovými dekoracemi. Vše doplňuje luxusní úložné pouzdro. 

 

Jedinečná technologie pro rychlejší výsledek

Philips SalonStraight Sonic (HP 4666) je naprostou jedničkou ve své kategorii, a to díky jedinečné sonické technologii. Ta spočívá v jemných vibracích žehlicích destiček, díky kterým jsou vlasy rovnoměrně rozloženy mezi destičky. Tím dochází k optimálnímu přenesení tepla na vlasy, maximálnímu výkonu žehlení a až o 30 % rychlejšímu výsledku. Žehlička je vybavena nano-diamantovými keramickými destičkami, které mají velmi hladký povrch, optimální tepelnou vodivost a jsou velmi odolné proti poškrábání.  Dále nabízí úpravu vlasů při profesionální teplotě až 220 °C. Různé nastavení teploty je zobrazováno na digitálním displeji. Žehlička disponuje funkcí rychlého zahřátí.

 

Žehlička na vlasy SalonStraight Control + (HP 4686) s celogumovou rukojetí je vybavena keramicko-turmalínovými destičkami s výjimečně hladkým povrchem, které jsou k vlasům velmi šetrné a navíc mají schopnost zbavit je statické elektřiny. Vlasy už nebudou poletovat a rovný účes vám dlouho vydrží. Žehlička nabízí úpravu vlasů při profesionální teplotě až 220 °C s různým nastavením pro všechny typy vlasů. Žehlička disponuje funkcí rychlého zahřátí.

 

Nové žehličky Philips lze od října zakoupit ve specializovaných prodejnách s elektrospotřebiči. Jejich orientační maloobchodní ceny jsou: 2 499Kč (HP 4687),

1 699 Kč (HP 4666) a 1 299Kč (HP 4686).

Více informací najdete na stránkách www.philips.cz

Reklama